| Όνομα προϊόντος | Φίλτρα P84 |
|---|---|
| Εφαρμοστέος βιομηχανία | χρησιμοποιείται σε εργοστάσιο γύψου, εργοστάσιο τσιμέντου, αποτεφρωτήρα λυμάτων, λέβητα υγρού ρευστο |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Τύπος | Φίλτρο τσέπης, ύφασμα φίλτρου P84 |
| Βάρος | 500~550GSM |
| Όνομα προϊόντος | Τύπος φίλτρου από υαλοειδή |
|---|---|
| Εφαρμοστέος βιομηχανία | χρησιμοποιείται σε εργοστάσιο χάλυβα, εργοστάσιο τσιμέντου, καύση, λέβητα καύσης άνθρακα, αποτέφρωση |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Τύπος | Φίλτρο τσέπης, Ύφασμα φίλτρου από μεσαίο αλκαλικό υαλοβάμβακα |
| Βάρος | 630GSM |
| υλικό | Πολυεστέρας, P84, PPS, Αραμίδιο, PTFE κ.λπ. |
|---|---|
| Βάρος | 500~550g/m2 |
| Πάχος | 10,8 έως 2,0 mm |
| Φινίρισμα Επιφανειών | Τραγουδισμένο, καλαντερωμένο, ζεστό. |
| Σχήμα | αστέρι ή σύμφωνα με το σχέδιό σας |
| Όνομα προϊόντος | Σακούλα φίλτρου σκόνης από πολυεστέρα PPS |
|---|---|
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης, φίλτρο αέρα, φίλτρο συλλέκτη σκόνης |
| Τύπος | Φίλτρο τσεπών, φίλτρο P84 |
| βάρος | 400~550GSM |
| Μέγεθος | Προσαρμογή |
| Όνομα προϊόντος | κάλτσες με φίλτρο πολυεστέρα |
|---|---|
| Εφαρμοστέος βιομηχανία | βιομηχανία εξόρυξης, εργοστάσιο τσιμέντου, εργοστάσιο παραγωγής ηλεκτρικής ενέργειας, εργοστάσιο χάλ |
| Χρήση | Φίλτρο συλλέκτη σκόνης βιομηχανίας |
| Τύπος | Φίλτρο τσέπης, φίλτρο αέρα |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Όνομα προϊόντος | Μανίκια φίλτρου Nomex |
|---|---|
| Εφαρμοστέος βιομηχανία | εργοστάσιο τσιμέντου, εργοστάσιο χάλυβα, εργοστάσιο ηλεκτρικής ενέργειας κλπ. |
| Χρήση | Φίλτρο αέρα, φίλτρο σκόνης |
| Πιστοποιητικό | ISO9001:2008 |
| Βάρος | 400GSM~600GSM |
| Όνομα προϊόντος | Πολυεστέρας Nomex σακούλα φίλτρου |
|---|---|
| Εφαρμοστέος βιομηχανία | εργοστάσιο τσιμέντου, εργοστάσιο χάλυβα, εργοστάσιο ηλεκτρικής ενέργειας κλπ. |
| Χρήση | Φίλτρο αέρα, φίλτρο σκόνης |
| Πιστοποιητικό | ISO9001:2008 |
| Βάρος | 400GSM~600GSM |
| Όνομα προϊόντος | Πολυεστέρας αντιστατική σακούλα φίλτρου |
|---|---|
| Υλικό σακούλας | Μη υφασμένα, πολυεστέρα, νόμεξ, PPS, υαλοπλαστική, PTFE |
| Τύπος | Σακούλα φίλτρου |
| Βάρος | 400GSM ~ 550GSM |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Όνομα προϊόντος | Πολυεστέρας αντιστατική σακούλα φίλτρου |
|---|---|
| Υλικό σακούλας | Μη υφασμένα, πολυεστέρα, νόμεξ, PPS, υαλοπλαστική, PTFE |
| Τύπος | Σακούλα φίλτρου |
| Βάρος | 400GSM ~ 550GSM |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Σχήμα | Κυλινδρικός |
|---|---|
| Αποδοτικότητα | Φιλτράρισμα υψηλής απόδοσης |
| υλικό | ΤΣΟΧΑ |
| Πάχος | 10,8 έως 2,0 mm |
| Αντοχή σε οξύ | Ναί |