| Ονομασία προϊόντος | Τσάντα φίλτρων σκόνης Polyimide |
|---|---|
| Εφαρμόσιμη βιομηχανία | Καταστήματα οικοδομικού υλικού, εγκαταστάσεις κατασκευής, καταστήματα εκτύπωσης, εργασίες Costructio |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Τύπος | Φίλτρο τσεπών, φίλτρο P84 |
| Βάρος | 500 g/m2 ~ 550 g/m2 |
| Όνομα προϊόντων | Τσάντα φίλτρων Arcylic |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο Industrie | βιομηχανία τροφίμων και ποτών, φαρμακευτική βιομηχανία, μη σιδηρούχα μεταλλουργία, εργοστάσιο χημικώ |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης, φίλτρο αέρα, συλλέκτης σκόνης βιομηχανίας |
|---|---|
| Υλικό της τσάντας | Μη υφαντά |
| Υλικό | arcylic |
| Μέγεθος | Custiomized |
| εφαρμογή | Συλλέκτης σκόνης βιομηχανίας, φίλτρο σκόνης, φίλτρο σπιτιών τσαντών, υγρός-στερεός χωρισμός, συλλέκτ |
| Όνομα Προϊόντος | P84 (Polyimide) με την τσάντα φίλτρων μεμβρανών PTFE |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο Industrie | Καταστήματα οικοδομικού υλικού, εγκαταστάσεις κατασκευής, καταστήματα εκτύπωσης, εργασίες Costructio |
| Χρήση | φίλτρο σκόνης |
| Τύπος | Φίλτρο τσεπών, P84 (Polyimide) με την τσάντα φίλτρων μεμβρανών PTFE |
| Βάρος | 500~550GSM |
| product name | Polyester Filter Bag |
|---|---|
| Υλικό | Arcylic, πολυεστέρας, P84, ΜΑΔ, Aramid, PTFE κ.λπ. |
| Thickness | 1.8mm |
| usage | Dust Filter |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Όνομα προϊόντων | Σακούλα φίλτρου Nomex (Aramid) |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο Industrie | Τσιμεντοβιομηχανία, εγκαταστάσεις παραγωγής ενέργειας, χαλυβουργείο, εξάγοντας εγκαταστάσεις κ.λπ. |
| Χρήση | Συλλέκτης σκόνης βιομηχανίας |
| Τύπος | Φίλτρο τσεπών, φίλτρο Aramid |
| Βάρος | 500GSM~550GSM |
| Όνομα προϊόντων | Μη υφανθείσα τσάντα φίλτρων πολυεστέρα |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο Industrie | βιομηχανία τροφίμων και ποτών, βιομηχανία φαρμάκων, μη σιδηρούχος μεταλλουργία, εργοστάσιο χημικής β |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Όνομα προϊόντος | Πολύος ανάμειξη ινών αντιμονοπωλιακού φίλτρου |
|---|---|
| Εφαρμοστέος βιομηχανία | τσιμέντο Palnt, εργοστάσιο παραγωγής ηλεκτρικής ενέργειας, χάλυβα |
| Χρήση | Συλλέκτης σκόνης βιομηχανίας |
| Τύπος | Φίλτρο τσέπης, φίλτρο πολυεστέρα |
| Βάρος | 400GSM ~ 550GSM |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης, φίλτρο αέρα |
|---|---|
| Τύπος | Βιομηχανικός συλλέκτης σκόνης, μη υφασμένο φίλτρο, αντίστροφος αέρας |
| Υλικό σακούλας | Nomex,P84,PTFE,Polyester,PPS,Aramid,Φύρα γυαλιού |
| Εφαρμογή | Συλλέκτης σκόνης βιομηχανίας, Απομάκρυνση σκόνης βιομηχανίας, Σώμα σακούλας συλλέκτη σκόνης |
| μέγεθος | διαμέτρου 100-160mm/μήκος 2000mm-10000, Προσαρμοσμένη σακούλα φίλτρου σκόνης |
| Όνομα προϊόντων | Τσάντα φίλτρων ΜΑΔ |
|---|---|
| Βάρος | 500GSM~550GSM |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| χρήση | Φίλτρο σκόνης, φίλτρο αέρα, συλλέκτης σκόνης |
| Τύπος | Φίλτρο τσεπών, τσάντα φίλτρων σκόνης, μη υφανθε'ν φίλτρο |