| Ονομασία προϊόντος | Υψηλής θερμοκρασίας σακούλα φίλτρου από γυαλί |
|---|---|
| Βάρος | 830GSM |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης, φίλτρο αέρα, χάλυβα, μαύρο άνθρακα, εργοστάσιο τσιμέντου |
| Υλικό | Φύλλα γυαλί |
| Ονομασία προϊόντος | Υψηλής θερμοκρασίας σακούλα φίλτρου από γυαλί |
|---|---|
| Material | Fiberglass |
| Weight | 750GSM~850GSM |
| Thickness | 1.8-2.8mm |
| Size | Customized |
| product name | FMS,Polyester,Nomex,PPS,P84,Fiberglass,PTFE Filter Bag |
|---|---|
| Material | Fiberglass |
| Weight | 750GSM~850GSM |
| Thickness | 1.8-2.8mm |
| Size | Customized |
| product name | Polyester,Nomex,PPS,P84,Fiberglass,PTFE Filter Bag |
|---|---|
| Material | Fiberglass |
| Weight | 750GSM~850GSM |
| Thickness | 1.8-2.8mm |
| Size | Customized |
| Material | PTFE ,PPS,P84,Fiberglass |
|---|---|
| Usage | Dust Filter,Air Filter,steel,carbon black,cement plant |
| product name | Polyester,Nomex,PPS,P84,Fiberglass,PTFE Filter Bag |
| Δάχος | 1,8-2,8 χλστ |
| Weight | 750GSM~850GSM |
| Όνομα προϊόντος | Σακούλα φίλτρου πολυεστέρας, Nomex, PPS, P84, Fiberglass, PTFE |
|---|---|
| Υλικό | Fiberglass |
| Βάρος | 750GSM~850GSM |
| Πάχος | 1,8-2,8 χλστ |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Όνομα προϊόντων | Πολυεστέρας, Aramid, ΜΑΔ, PTFE, P84, μανίκια φίλτρων PP |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο Industrie | βιομηχανικός συλλέκτης σκόνης |
| χρήση | Φίλτρο τσαντών, φίλτρο αέρα, φίλτρο σκόνης, υγρό φίλτρο |
| Πιστοποιητικό | ISO9001: 2008 |
| Βάρος | 750GSM~850GSM |
| product name | Nomex,PTFE,Polyester,Fiberglass Filter Bag |
|---|---|
| Material | Fiberglass |
| Weight | 750GSM~850GSM |
| Δάχος | 1,8-2,8 χλστ |
| Size | Customized |
| Ονομασία προϊόντος | Υψηλής θερμοκρασίας σακούλα φίλτρου από γυαλί |
|---|---|
| Βάρος | 830GSM |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης, φίλτρο αέρα, χάλυβα, μαύρο άνθρακα, εργοστάσιο τσιμέντου |
| Υλικό | Φύλλα γυαλί |
| Όνομα προϊόντων | PTFE επικαλυμμένη με λεπτό υμένιο σακούλα φίλτρου |
|---|---|
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης, χάλυβα, φίλτρο αέρα |
| Τύπος | Φίλτρο τσέπης, παλμικό τζετ, αντίστροφος αέρας, που χρησιμοποιείται για χάλυβα εξοπλισμού |
| Υλικό της τσάντας | Fiberglass, PE, Non-woven, PTFE |