| Χρήση | PE/PP/Nylon η υγρές τσάντα φίλτρων/η κάλτσα φίλτρων για το κρύο παρασκευάζει τον καφέ |
|---|---|
| Τύπος | υγρή τσάντα φίλτρων |
| Υλικό της τσάντας | Πολυεστέρας, νάυλον, PP |
| Εφαρμογή | νερό, καφές, υγρό filteration |
| Μέγεθος | Custiomized |
| Χρήση | Φίλτρο υγρού |
|---|---|
| Τύπος | Τσάντα φίλτρων πλέγματος |
| Υλικό σακούλας | Νάιλον, PP, PE |
| Εφαρμογή | Νερό, καφέ, φίλτρο υγρών |
| Μέγεθος | Custiomized |
| Χρήση | Φίλτρο υγρού |
|---|---|
| Τύπος | Τσάντα φίλτρων πλέγματος |
| Υλικό σακούλας | Νάιλον, PP, PE |
| Εφαρμογή | Νερό, καφέ, φίλτρο υγρών |
| Μέγεθος | Custiomized |
| Υλικό | Πολυεστέρας, ΜΑΔ, Aramid, PTFE κ.λπ. |
|---|---|
| Βάρος | 500~550g/m2 |
| Πάχος | 1.8~2.0mm |
| Ράβοντας νήμα | Πολυεστέρας, Aramid, PTFE |
| Μέγεθος | Customed |
| Υλικό | Πολυεστέρας, P84, ΜΑΔ, Aramid, PTFE κ.λπ. |
|---|---|
| Βάρος | 500~550g/m2 |
| Πάχος | 1.8~2.0mm |
| Λήξη επιφάνειας | , Calandered, θερμότητα-σύνολο |
| Μορφή | Αστέρι ή σύμφωνα με το σχέδιό σας |
| Όνομα προϊόντων | Τσάντα φίλτρων ΜΑΔ |
|---|---|
| βάρος | 450GSM~550GSM |
| Μέγεθος | προσαρμοσμένος |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης, φίλτρο αέρα, συλλέκτης σκόνης |
| Τύπος | Φίλτρο τσεπών, τσάντα φίλτρων σκόνης, μη υφανθε'ν φίλτρο |
| Χρήση | Υγρό φίλτρο |
|---|---|
| Τύπος | Τσάντα φίλτρων πλέγματος |
| Υλικό της τσάντας | Νάυλον, PP, PE |
| Εφαρμογή | νερό, καφές, υγρό filteration |
| Μέγεθος | Custiomized |
| Χρήση | Υγρό φίλτρο |
|---|---|
| Τύπος | Τσάντα φίλτρων πλέγματος |
| Υλικό της τσάντας | Νάυλον, PP, PE |
| Εφαρμογή | νερό, καφές, υγρό filteration |
| Μέγεθος | Custiomized |
| Χρήση | Υγρό φίλτρο/υγρό φίλτρο νερού/φίλτρο πετρελαίου |
|---|---|
| Τύπος | Υγρή τσάντα φίλτρων/τσάντα φίλτρων πλέγματος |
| Υλικό της τσάντας | Νάυλον, PP, PE, Nmo |
| Εφαρμογή | νερό, καφές, υγρό filteration, συλλέκτης σκόνης βιομηχανίας, φίλτρο σκόνης |
| Μέγεθος | Custiomized |
| Χρήση | φίλτρο νερού, υγρό φίλτρο |
|---|---|
| Τύπος | Τσάντα φίλτρων πλέγματος |
| Υλικό της τσάντας | Νάυλον, PP, PE |
| Εφαρμογή | νερό, καφές, υγρό filteration |
| Μέγεθος | Custiomized |