| Υλικό | Πολυεστέρας, P84, ΜΑΔ, Aramid, PTFE κ.λπ. |
|---|---|
| Βάρος | 500~550g/m2 |
| Πάχος | 1.8~2.0mm |
| Λήξη επιφάνειας | , Calandered, θερμότητα-σύνολο |
| Μορφή | Αστέρι ή σύμφωνα με το σχέδιό σας |
| Υλικό | Πολυεστέρας, P84, ΜΑΔ, Aramid, PTFE κ.λπ. |
|---|---|
| Βάρος | 500~550g/m2 |
| Πάχος | 1.8~2.0mm |
| Λήξη επιφάνειας | , Calandered, θερμότητα-σύνολο |
| Μορφή | Αστέρι ή σύμφωνα με το σχέδιό σας |
| όνομα προϊόντων | Τσάντα φίλτρων Arcylic |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο Industrie | βιομηχανία τροφίμων και ποτών, βιομηχανία φαρμάκων, μη σιδηρούχος μεταλλουργία, εργοστάσιο χημικής β |
| χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Χρήση | Φίλτρο υγρού |
|---|---|
| Τύπος | Τσάντα φίλτρων πλέγματος |
| Υλικό σακούλας | Νάιλον, PP, PE |
| Εφαρμογή | Νερό, καφέ, φίλτρο υγρών |
| Μέγεθος | Custiomized |
| Όνομα προϊόντων | Τσάντα φίλτρων συλλεκτών σκόνης |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο Industrie | Χαλυβουργείο, εγκαταστάσεις παραγωγής ενέργειας, τσιμεντοβιομηχανία κ.λπ. |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Υλικό | Όλη η βελόνα αισθητή |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Υλικό | Πολυεστέρας, ΜΑΔ, Aramid, PTFE κ.λπ. |
|---|---|
| Βάρος | 500~550g/m2 |
| Πάχος | 1.8~2.0mm |
| Λήξη επιφάνειας | , Calandered, θερμότητα-σύνολο |
| Τύπος | Αστέρι ή σύμφωνα με το σχέδιό σας |
| Ονομασία του προϊόντος | Nomex ((Aramid) σακούλα φίλτρου |
|---|---|
| Εφαρμόσιμη βιομηχανία | Εργοστάσιο τσιμέντου, εργοστάσιο ηλεκτρικής ενέργειας, εργοστάσιο χάλυβα, εργοστάσιο μεταλλείων κλπ. |
| Χρήση | Συλλέκτης σκόνης βιομηχανίας |
| Τύπος | Φίλτρο τσέπης, φίλτρο αραμίδης |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Όνομα προϊόντος | Μη υφαντικές σακούλες φίλτρου |
|---|---|
| Εφαρμοστέος βιομηχανία | Εργοστάσιο τσιμέντου, εργοστάσιο ηλεκτρικής ενέργειας, εργοστάσιο χάλυβα, εργοστάσιο μεταλλείων κλπ. |
| Χρήση | Συλλέκτης σκόνης βιομηχανίας |
| Τύπος | Φίλτρο τσέπης, φίλτρο αραμίδης |
| Βάρος | 500GSM~550GSM |
| Όνομα προϊόντων | Τσάντα φίλτρων ΜΑΔ |
|---|---|
| βάρος | 500GSM~550GSM |
| Μέγεθος | προσαρμοσμένος |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης, φίλτρο αέρα, συλλέκτης σκόνης |
| Τύπος | Φίλτρο τσεπών, τσάντα φίλτρων σκόνης, μη υφανθε'ν φίλτρο |
| Όνομα προϊόντων | Τσάντα φίλτρων ΜΑΔ |
|---|---|
| Βάρος | 500GSM~550GSM |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης, φίλτρο αέρα, συλλέκτης σκόνης |
| Τύπος | Φίλτρο τσεπών, τσάντα φίλτρων σκόνης, μη υφανθε'ν φίλτρο |