| Όνομα προϊόντων | Τσάντα φίλτρων πολυπροπυλενίου |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο Industrie | χαλυβουργείο, εγκαταστάσεις παραγωγής ενέργειας, τσιμεντοβιομηχανία κ.λπ. |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Όνομα προϊόντων | Τσάντα φίλτρων πολυπροπυλενίου |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο Industrie | χαλυβουργείο, εγκαταστάσεις παραγωγής ενέργειας, τσιμεντοβιομηχανία κ.λπ. |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| product name | Polyester,Nomex,PPS,P84,Fiberglass,PTFE Filter Bag |
|---|---|
| Material | Fiberglass |
| Weight | 750GSM~850GSM |
| Thickness | 1.8-2.8mm |
| Size | Customized |
| Material | PTFE ,PPS,P84,Fiberglass |
|---|---|
| Usage | Dust Filter,Air Filter,steel,carbon black,cement plant |
| product name | Polyester,Nomex,PPS,P84,Fiberglass,PTFE Filter Bag |
| Δάχος | 1,8-2,8 χλστ |
| Weight | 750GSM~850GSM |
| Όνομα προϊόντος | Σακούλα φίλτρου πολυεστέρας, Nomex, PPS, P84, Fiberglass, PTFE |
|---|---|
| Υλικό | Fiberglass |
| Βάρος | 750GSM~850GSM |
| Πάχος | 1,8-2,8 χλστ |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Όνομα προϊόντος | PPS με φίλτρο τσάντα μεμβράνης PTFE |
|---|---|
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης, ατσάλι, φίλτρο αέρα |
| Τύπος | Φίλτρο τσέπης, παλμικός πίδακας, αντίστροφος αέρας, που χρησιμοποιείται σε εξοπλισμό χαλυβουργίας |
| Υλικό σακούλας | Fiberglass, PE, Μη υφασμένο, PTFE |
| Υλικό | Πολυεστέρας, P84, ΜΑΔ, Aramid, PTFE κ.λπ. |
|---|---|
| Βάρος | 500~550g/m2 |
| Πάχος | 1.8~2.0mm |
| Λήξη επιφάνειας | , Calandered, θερμότητα-σύνολο |
| Μορφή | Αστέρι ή σύμφωνα με το σχέδιό σας |
| Όνομα προϊόντων | Σακούλα φίλτρου Nomex (Aramid) |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο Industrie | Τσιμεντοβιομηχανία, εγκαταστάσεις παραγωγής ενέργειας, χαλυβουργείο, εξάγοντας εγκαταστάσεις κ.λπ. |
| Χρήση | Συλλέκτης σκόνης βιομηχανίας |
| Τύπος | Φίλτρο τσεπών, φίλτρο Aramid |
| Βάρος | 500GSM~550GSM |
| Όνομα προϊόντος | Τύπος φίλτρου συλλέκτη σκόνης |
|---|---|
| Εφαρμοστέος βιομηχανία | Καταστήματα οικοδομικού υλικού, εγκαταστάσεις κατασκευής, καταστήματα εκτύπωσης, εργασίες Costructio |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Τύπος | Φίλτρο τσεπών, φίλτρο P84 |
| Βάρος | 500~550GSM |
| Ονομασία του προϊόντος | P84Σάκος φίλτρου |
|---|---|
| Εφαρμόσιμη βιομηχανία | Βιομηχανία τροφίμων και ποτών, φαρμακευτική βιομηχανία, μη σιδηρουργική μεταλλουργία, χημικές εγκατα |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Τύπος | Φίλτρο τσέπης, φίλτρο πολυεστέρα |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |