| Υλικό | Πολυεστέρας, P84, ΜΑΔ, Aramid, PTFE κ.λπ. |
|---|---|
| Βάρος | 500~550g/m2 |
| Πάχος | 1.8~2.0mm |
| Λήξη επιφάνειας | , Calandered, θερμότητα-σύνολο |
| Μορφή | Αστέρι ή σύμφωνα με το σχέδιό σας |
| Υλικό | Πολυεστέρας, P84, ΜΑΔ, Aramid, PTFE κ.λπ. |
|---|---|
| Βάρος | 500~550g/m2 |
| Πάχος | 1.8~2.0mm |
| Λήξη επιφάνειας | , Calandered, θερμότητα-σύνολο |
| Μορφή | Αστέρι ή σύμφωνα με το σχέδιό σας |
| Όνομα Προϊόντος | Τσάντα φίλτρων Baghouse |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο Industrie | χρησιμοποιημένος στη βιομηχανία τροφίμων και ποτών, την τσιμεντοβιομηχανία, τις εγκαταστάσεις παραγω |
| Χρήση | φίλτρο σκόνης |
| Τύπος | Φίλτρο τσεπών, όλο αισθητό το βελόνα φίλτρο |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Όνομα προϊόντων | Τσάντα φίλτρων πολυεστέρα oil&water απωθητική και αντιστατική |
|---|---|
| Χρήση | Συλλέκτης σκόνης βιομηχανίας |
| Τύπος | Φίλτρο τσέπης, φίλτρο πολυεστέρα |
| βάρος | 450GSM~550GSM |
| Μέγεθος | προσαρμοσμένος |
| product name | FMS,Polyester,Nomex,PPS,P84,Fiberglass,PTFE Filter Bag |
|---|---|
| Material | Fiberglass |
| Weight | 750GSM~850GSM |
| Thickness | 1.8-2.8mm |
| Size | Customized |
| Όνομα Προϊόντος | τσάντα φίλτρων συλλεκτών σκόνης |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο Industrie | βιομηχανία τροφίμων και ποτών, βιομηχανία φαρμάκων, μη σιδηρούχος μεταλλουργία, εργοστάσιο χημικής β |
| Χρήση | Συλλέκτης σκόνης βιομηχανίας |
| Τύπος | Φίλτρο τσεπών, όλο αισθητό το βελόνα φίλτρο |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Όνομα προϊόντων | Η τσάντα φίλτρων τσιμέντου η αισθητή τσάντα φίλτρων φίμπεργκλας |
|---|---|
| Χρήση | Συλλέκτης σκόνης βιομηχανίας |
| Τύπος | Φίλτρο τσέπης, φίλτρο φίμπεργκλας |
| Βάρος | 630GSM |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Υλικό | Πολυεστέρας, ΜΑΔ, Aramid, PTFE κ.λπ. |
|---|---|
| Βάρος | 500~550g/m2 |
| Πάχος | 1.8~2.0mm |
| Λήξη επιφάνειας | , Calandered, θερμότητα-σύνολο |
| Τύπος | Αστέρι ή σύμφωνα με το σχέδιό σας |
| Όνομα προϊόντων | Τσάντα φίλτρων συλλεκτών σκόνης |
|---|---|
| Τύπος | Φίλτρο τσεπών, αισθητό βελόνα φίλτρο πολυεστέρα |
| βάρος | 450GSM~550GSM |
| Μέγεθος | προσαρμοσμένος |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης, φίλτρο αέρα, συλλέκτης σκόνης |
| Όνομα προϊόντων | Υψηλής θερμοκρασίας τσάντα φίλτρων φίμπεργκλας |
|---|---|
| Βάρος | 800GSM |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης, φίλτρο αέρα, χάλυβας, ο Μαύρος άνθρακα, τσιμεντοβιομηχανία |
| Υλικό | Φίμπεργκλας |