| Αλκαλική αντίσταση | Ναι. |
|---|---|
| Αντίσταση | Αλκάλιο ανθεκτικό |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Αντίσταση θερμοκρασίας | 120℃ |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
|---|---|
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Αλκαλική αντίσταση | Ναι. |
| Αντίσταση | Αλκάλιο ανθεκτικό |
| Αντίσταση θερμοκρασίας | 120℃ |
| Αλκαλική αντίσταση | Ναι. |
|---|---|
| Αντίσταση | Αλκάλιο ανθεκτικό |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Αντίσταση θερμοκρασίας | 120℃ |
| Αλκαλική αντίσταση | Ναι. |
|---|---|
| Αντίσταση | Αλκάλιο ανθεκτικό |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Αντίσταση θερμοκρασίας | 120℃ |
| Αλκαλική αντίσταση | Ναι. |
|---|---|
| Αντίσταση | Αλκάλιο ανθεκτικό |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Αντίσταση θερμοκρασίας | 120℃ |
| Ονομασία προϊόντος | Φίλτρο σκόνης αεριωθούμενου αερίου,υψηλής θερμοκρασίας Nomex υλικό φίλτρο υφάσματος βελόνα felt σακο |
|---|---|
| Υλικό σακούλας | Αραμίδη, υαλοπλαστική, PTFE, P84, PPS, Nomex, Πολυέστερο |
| Βάρος | 400-600GSM ((± 5%) |
| Τύπος | Τύπος φίλτρου πλέγματος, συλλέκτης σκόνης βιομηχανικής χρήσης, μη υφασμένο φίλτρο |
| μέγεθος | Προσαρμοσμένη σακούλα φίλτρου σκόνης, 130*6000mm |
| Όνομα προϊόντων | Τσάντα φίλτρων συλλεκτών σκόνης |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο Industrie | Χαλυβουργείο, εγκαταστάσεις παραγωγής ενέργειας, τσιμεντοβιομηχανία κ.λπ. |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Υλικό | Όλη η βελόνα αισθητή |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Όνομα Προϊόντος | τσάντα φίλτρων συλλεκτών σκόνης |
|---|---|
| Χρήση | Συλλέκτης σκόνης βιομηχανίας |
| Τύπος | Φίλτρο τσεπών, όλο αισθητό το βελόνα φίλτρο |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένη |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης, φίλτρο αέρα, χάλυβας, ο Μαύρος άνθρακα |
| Υλικό | Πολυεστέρας, ΜΑΔ, Aramid, PTFE κ.λπ. |
|---|---|
| Βάρος | 500~550g/m2 |
| Πάχος | 1.8~2.0mm |
| Λήξη επιφάνειας | , Calandered, θερμότητα-σύνολο |
| μορφή | Αστέρι ή σύμφωνα με το σχέδιό σας |
| Όνομα Προϊόντος | Τσάντα φίλτρων πολυεστέρα για την τσιμεντοβιομηχανία |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο Industrie | βιομηχανία τροφίμων και ποτών, βιομηχανία φαρμάκων, μη σιδηρούχος μεταλλουργία, εργοστάσιο χημικής β |
| Χρήση | φίλτρο σκόνης |
| Τύπος | Φίλτρο τσεπών, τσάντα φίλτρων πολυεστέρα |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |