| Όνομα προϊόντος | 500 γραμμάρια σακούλα φίλτρου από πολυεστέρα |
|---|---|
| Εφαρμόσιμη βιομηχανία | Εργοστάσιο τσιμέντου, μη σιδηρουργική μεταλλουργία, χημική βιομηχανία, κατασκευαστική βιομηχανία και |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Όνομα προϊόντων | P84 τσάντα φίλτρων |
|---|---|
| Εφαρμογή | Συλλέκτης σκόνης |
| Χρήση | Συλλέκτης σκόνης, φίλτρο αέρα, φίλτρο τσαντών, υγρό φίλτρο |
| Πιστοποιητικό | ISO9001: 2008 |
| Βάρος | 500GSM~550GSM |
| Όνομα προϊόντων | P84 τσάντα φίλτρων |
|---|---|
| Εφαρμογή | Συλλέκτης σκόνης |
| Χρήση | Συλλέκτης σκόνης, φίλτρο αέρα, φίλτρο τσαντών, υγρό φίλτρο |
| Πιστοποιητικό | ISO9001: 2008 |
| Βάρος | 500GSM~550GSM |
| Όνομα προϊόντων | Τσάντα φίλτρων Polyimide P84 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Συλλέκτης σκόνης |
| Χρήση | Συλλέκτης σκόνης, φίλτρο αέρα, φίλτρο τσαντών, υγρό φίλτρο |
| Πιστοποιητικό | ISO9001: 2008 |
| Βάρος | 500GSM~550GSM |
| Όνομα Προϊόντος | Τσάντα φίλτρων Baghouse |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο Industrie | χρησιμοποιημένος στη βιομηχανία τροφίμων και ποτών, την τσιμεντοβιομηχανία, τις εγκαταστάσεις παραγω |
| Χρήση | φίλτρο σκόνης |
| Τύπος | Φίλτρο τσεπών, όλο αισθητό το βελόνα φίλτρο |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Usage | Dust Filter,Air Filter,Liquid Filter,dust collector,Liquid filtration |
|---|---|
| Τύπος | Φίλτρο τσεπών, τσάντα φίλτρων πλέγματος, τσάντα εγγράφου ηλεκτρικών σκουπών, τσάντα φίλτρων σκόνης, |
| Υλικό της τσάντας | Aramid, μη υφανθε'ν, πολυεστέρας, PTFE, φίμπεργκλας |
| Application | Industry Dust Collector,cement plant,Dust Collector Bag House,asphalt mix,Industrial Dust Removal |
| Applicable industries | Manufacturing Plant,Energy & Mining,Construction works ,Food & Beverage Factory |
| Όνομα προϊόντων | Τσάντα φίλτρων πολυεστέρα |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο Industrie | βιομηχανία τροφίμων και ποτών, βιομηχανία φαρμάκων, μη σιδηρούχος μεταλλουργία, εργοστάσιο χημικής β |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Όνομα Προϊόντος | αντιστατική τσάντα φίλτρων |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο Industrie | βιομηχανία τροφίμων και ποτών, βιομηχανία φαρμάκων, μη σιδηρούχος μεταλλουργία, εργοστάσιο χημικής β |
| Χρήση | φίλτρο σκόνης |
| Τύπος | Φίλτρο τσεπών, τσάντα φίλτρων πολυεστέρα |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Υλικό | Πολυεστέρας, P84, ΜΑΔ, Aramid, PTFE κ.λπ. |
|---|---|
| Βάρος | 500~550g/m2 |
| Πάχος | 1.8~2.0mm |
| Λήξη επιφάνειας | , Calandered, θερμότητα-σύνολο |
| Μορφή | Αστέρι ή σύμφωνα με το σχέδιό σας |
| Υλικό | Πολυεστέρας, P84, ΜΑΔ, Aramid, PTFE κ.λπ. |
|---|---|
| Βάρος | 500~550g/m2 |
| Πάχος | 1.8~2.0mm |
| Λήξη επιφάνειας | , Calandered, θερμότητα-σύνολο |
| Μορφή | Αστέρι ή σύμφωνα με το σχέδιό σας |