| Όνομα προϊόντος | Μη υφασμένη τσάντα φίλτρου σκόνης |
|---|---|
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης, φίλτρο αέρα, φίλτρο συλλέκτη σκόνης |
| Τύπος | Φίλτρο τσεπών, φίλτρο P84 |
| Βάρος | 400~550GSM |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | προσαρμόστε |
| Όνομα προϊόντος | Μη υφασμένη τσάντα φίλτρου σκόνης |
|---|---|
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης, φίλτρο αέρα, φίλτρο συλλέκτη σκόνης |
| Τύπος | Φίλτρο τσεπών, φίλτρο P84 |
| Βάρος | 400~550GSM |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | προσαρμόστε |
| Ονομασία του προϊόντος | Πολυεστέρας αντιστατική σακούλα φίλτρου |
|---|---|
| Εφαρμόσιμη βιομηχανία | Βιομηχανία τροφίμων και ποτών, φαρμακευτική βιομηχανία, μη σιδηρουργική μεταλλουργία, χημικές εγκατα |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Υλικό | Πολυεστέρας αντιστατικό απωθητικό |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Όνομα Προϊόντος | τσάντα φίλτρων συλλεκτών σκόνης |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο Industrie | βιομηχανία τροφίμων και ποτών, βιομηχανία φαρμάκων, μη σιδηρούχος μεταλλουργία, εργοστάσιο χημικής β |
| Χρήση | Συλλέκτης σκόνης βιομηχανίας |
| Τύπος | Φίλτρο τσεπών, αισθητό βελόνα φίλτρο πολυεστέρα |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Όνομα Προϊόντος | Τσάντα φίλτρων πολυεστέρα |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο Industrie | βιομηχανία τροφίμων και ποτών, βιομηχανία φαρμάκων, μη σιδηρούχος μεταλλουργία, εργοστάσιο χημικής β |
| Χρήση | Συλλέκτης σκόνης βιομηχανίας |
| Τύπος | Φίλτρο τσεπών, αισθητό βελόνα φίλτρο πολυεστέρα |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης, φίλτρο αέρα, συλλέκτης σκόνης βιομηχανίας |
|---|---|
| Υλικό της τσάντας | Μη υφαντά |
| Υλικό | arcylic |
| Μέγεθος | Custiomized |
| εφαρμογή | Συλλέκτης σκόνης βιομηχανίας, φίλτρο σκόνης, φίλτρο σπιτιών τσαντών, υγρός-στερεός χωρισμός, συλλέκτ |
| Υλικό | Πολυεστέρας, ΜΑΔ, Aramid, PTFE κ.λπ. |
|---|---|
| Βάρος | 500~550g/m2 |
| Πάχος | 1.8~2.0mm |
| Ράβοντας νήμα | Πολυεστέρας, Aramid, PTFE |
| Μέγεθος | Customed |
| Υλικό | Πολυεστέρας, ΜΑΔ, Aramid, PTFE κ.λπ. |
|---|---|
| Βάρος | 500~550g/m2 |
| Πάχος | 1.8~2.0mm |
| Λήξη επιφάνειας | , Calandered, θερμότητα-σύνολο |
| Τύπος | Αστέρι ή σύμφωνα με το σχέδιό σας |
| Όνομα προϊόντος | Τύπος φίλτρου συλλέκτη σκόνης |
|---|---|
| Εφαρμοστέος βιομηχανία | Βιομηχανία τροφίμων και ποτών, φαρμακευτική βιομηχανία, μη σιδηρουργική μεταλλουργία, χημικές εγκατα |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Τύπος | Φίλτρο τσέπης, φίλτρο πολυεστέρα |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Διάρκεια ζωής | Πολύ |
|---|---|
| Αντίσταση | Αλκάλιο ανθεκτικό |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | Προσαρμοσμένος |
| Αλκαλική αντίσταση | Ναι |
| Τύπος | Τσάντα φίλτρων Snapband |