| Υλικό | Πολυεστέρας, ΜΑΔ, Aramid, PTFE κ.λπ. |
|---|---|
| Βάρος | 500~550g/m2 |
| Πάχος | 1.8~2.0mm |
| Λήξη επιφάνειας | , Calandered, θερμότητα-σύνολο |
| Τύπος | Αστέρι ή σύμφωνα με το σχέδιό σας |
| Όνομα προϊόντων | Υψηλής θερμοκρασίας ανθεκτικά αντιστατικά φίλτρα |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο Industrie | βιομηχανία τροφίμων και ποτών, βιομηχανία φαρμάκων, μη σιδηρούχος μεταλλουργία, εργοστάσιο χημικής β |
| Χρήση | Φίλτρο συλλεκτών σκόνης βιομηχανίας |
| Τύπος | Φίλτρο τσεπών, φίλτρο πολυεστέρα |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Ονομασία προϊόντος | Αντιστατικά φίλτρα ανθεκτικά σε υψηλές θερμοκρασίες |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο Industrie | Βιομηχανία τροφίμων και ποτών, φαρμακευτική βιομηχανία, μη σιδηρουργική μεταλλουργία, χημικές εγκατα |
| Χρήση | Φίλτρο συλλέκτη σκόνης βιομηχανίας |
| Τύπος | Φίλτρο τσέπης, φίλτρο πολυεστέρα |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Όνομα Προϊόντος | Αντιστατική τσάντα φίλτρων πολυεστέρα |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο Industrie | βιομηχανία τροφίμων και ποτών, βιομηχανία φαρμάκων, μη σιδηρούχος μεταλλουργία, εργοστάσιο χημικής β |
| Χρήση | Συλλέκτης σκόνης βιομηχανίας |
| Τύπος | Φίλτρο τσεπών, φίλτρο πολυεστέρα |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Όνομα προϊόντων | Αντιστατική τσάντα φίλτρου πολυεστέρα |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο Industrie | βιομηχανία τροφίμων και ποτών, φαρμακευτική βιομηχανία, μη σιδηρούχα μεταλλουργία, εργοστάσιο χημικώ |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Τύπος | Φίλτρο τσέπης, φίλτρο πολυεστέρα |
| Βάρος | 450 ~ 550g / m² |
| Όνομα προϊόντων | Σακούλα φίλτρου Nomex (Aramid) |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο Industrie | Οι εγκαταστάσεις ασβεστοκονιάματος, τσιμεντοβιομηχανία, αποτεφρωτήρας Waster, υγρό ρευστοποίησαν - λ |
| Χρήση | Συλλέκτης σκόνης βιομηχανίας |
| Τύπος | Φίλτρο τσεπών, φίλτρο Aramid |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Ονομασία του προϊόντος | Nomex ((Aramid) σακούλα φίλτρου |
|---|---|
| Εφαρμόσιμη βιομηχανία | Καταστήματα οικοδομικού υλικού, εγκαταστάσεις κατασκευής, καταστήματα εκτύπωσης, εργασίες Costructio |
| Χρήση | Συλλέκτης σκόνης βιομηχανίας |
| Τύπος | Φίλτρο τσέπης, φίλτρο αραμίδης |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Όνομα Προϊόντος | Αντιστατική τσάντα φίλτρων πολυεστέρα |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο Industrie | βιομηχανία τροφίμων και ποτών, βιομηχανία φαρμάκων, μη σιδηρούχος μεταλλουργία, εργοστάσιο χημικής β |
| Χρήση | Συλλέκτης σκόνης βιομηχανίας |
| Τύπος | Φίλτρο τσεπών, φίλτρο πολυεστέρα |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Ονομασία του προϊόντος | Nomex ((Αραμίδιο) σακούλα φίλτρου αποτρεπτικού ελαίου και νερού |
|---|---|
| Εφαρμόσιμη βιομηχανία | Καταστήματα οικοδομικού υλικού, εγκαταστάσεις κατασκευής, καταστήματα εκτύπωσης, εργασίες Costructio |
| Χρήση | Συλλέκτης σκόνης βιομηχανίας |
| Τύπος | Φίλτρο τσέπης, φίλτρο αραμίδης |
| Βάρος | 450GSM ~ 650GSM |
| Όνομα προϊόντων | Πολυεστέρας, ΜΑΔ, PTFE, Nomex, P84, φίμπεργκλας |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο Industrie | βιομηχανικός συλλέκτης σκόνης, κατεργασία ύδατος |
| Ράψιμο | Διπλό ράψιμο ή καυτό λειωμένο μέταλλο |
| Πιστοποιητικό | ISO9001: 2008 |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |