| Υλικό | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| εφαρμογή | Συλλέκτης σκόνης βιομηχανίας, τσιμεντοβιομηχανία, αέρας, τσάντα φίλτρων σκόνης για το εργοστάσιο cem |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένη |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ | 280 βαθμό |
| Δείγματος | ελεύθερο |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης, φίλτρο αέρα, συλλέκτης σκόνης βιομηχανίας |
|---|---|
| Υλικό της τσάντας | Μη υφαντά |
| Υλικό | arcylic |
| Μέγεθος | Custiomized |
| εφαρμογή | Συλλέκτης σκόνης βιομηχανίας, φίλτρο σκόνης, φίλτρο σπιτιών τσαντών, υγρός-στερεός χωρισμός, συλλέκτ |
| Υλικό | Πολυεστέρας, ΜΑΔ, Aramid, PTFE κ.λπ. |
|---|---|
| Βάρος | 500~550g/m2 |
| Πάχος | 1.8~2.0mm |
| Λήξη επιφάνειας | , Calandered, θερμότητα-σύνολο |
| Τύπος | Αστέρι ή σύμφωνα με το σχέδιό σας |
| Ονομασία του προϊόντος | Τύπος φίλτρου PTFE (PTFE) |
|---|---|
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Τύπος | Φίλτρο τσέπης, φίλτρο PTFE |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Υλικό σακούλας | ΠΤΦΕ |
| Όνομα προϊόντος | Τύπος φίλτρου PTFE (PTFE) |
|---|---|
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Τύπος | Φίλτρο τσέπης, φίλτρο PTFE |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | Προσαρμοσμένο |
| Υλικό σακούλας | PTFE |
| Όνομα Προϊόντος | 100% καθαρή τσάντα φίλτρων PTFE |
|---|---|
| Χρήση | φίλτρο σκόνης |
| Βάρος | 750gsm |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένη |
| Τύπος | Φίλτρο τσεπών, αεριωθούμενος, αντίστροφος αέρας σφυγμού, που χρησιμοποιείται στους εξοπλισμούς χαλυβ |
| Όνομα Προϊόντος | Τσάντα φίλτρων PTFE (τεφλόν) |
|---|---|
| Χρήση | φίλτρο σκόνης |
| Τύπος | Φίλτρο τσεπών, φίλτρο PTFE |
| Βάρος | 750gsm |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένη |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης, φίλτρο αέρα, συλλέκτης σκόνης βιομηχανίας |
|---|---|
| Υλικό της τσάντας | Μη υφαντά |
| Υλικό | arcylic |
| Μέγεθος | Custiomized |
| εφαρμογή | Συλλέκτης σκόνης βιομηχανίας, φίλτρο σκόνης, φίλτρο σπιτιών τσαντών, υγρός-στερεός χωρισμός, συλλέκτ |
| Ονομασία προϊόντος | Τσάντα φίλτρων σκόνης Polyimide |
|---|---|
| Εφαρμόσιμη βιομηχανία | Καταστήματα οικοδομικού υλικού, εγκαταστάσεις κατασκευής, καταστήματα εκτύπωσης, εργασίες Costructio |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Τύπος | Φίλτρο τσεπών, φίλτρο P84 |
| Βάρος | 500 g/m2 ~ 550 g/m2 |
| Όνομα προϊόντων | Πολυεστέρας με την τσάντα φίλτρων μεμβρανών PTFE |
|---|---|
| Χρήση | Συλλέκτης σκόνης βιομηχανίας |
| Τύπος | Φίλτρο τσεπών, αισθητό βελόνα φίλτρο πολυεστέρα |
| Βάρος | 450GSM ~ 550GSM |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |