| Χρήση | Φίλτρο σκόνης, υγρό φίλτρο, φίλτρο αέρα, συλλέκτης σκόνης βιομηχανίας |
|---|---|
| Τύπος | Φίλτρο τσεπών, τσάντα φίλτρων πλέγματος, κυκλική τσάντα φίλτρων μεγέθους, τσάντα φίλτρων σκόνης πολυ |
| Υλικό της τσάντας | Μη υφανθείς, πολυεστέρας, ΜΑΔ, φίμπεργκλας, aramid |
| Υλικό | Πολυεστέρας, νάυλον, πολυπροπυλένιο, ΜΑΔ μη υφανθείσα |
| Μέγεθος | Custiomized |
| Εφαρμόσιμος | Συλλέκτης σκόνης βιομηχανίας |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Τσάντες φίλτρων συλλεκτών σκόνης |
| διαπερατό | 150L/dm2.min |
| Αντοχή στα οξέα | Εξοχος |
| Μέγεθος Τσάντας | DIA 85mm |
| Υλικό | Πολυεστέρας, P84, ΜΑΔ, Aramid, PTFE κ.λπ. |
|---|---|
| Βάρος | 500~550g/m2 |
| Πάχος | 1.8~2.0mm |
| Λήξη επιφάνειας | , Calandered, θερμότητα-σύνολο |
| Μορφή | Αστέρι ή σύμφωνα με το σχέδιό σας |
| Ονομασία προϊόντος | Φύλακα γυαλιού πετρέλαιο και υδατοπροστατευτικό φίλτρο |
|---|---|
| Εφαρμόσιμη βιομηχανία | Εργοστάσιο χάλυβα, εργοστάσιο τσιμέντου, καύση, λέβητα άνθρακα, αποτέφρωση αποβλήτων, παραγωγή άνθρα |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Τύπος | Φίλτρο τσέπης, μέσο φίλτρο ινών γυαλιού αλκαλικών |
| Βάρος | 630GSM |
| Ονομασία προϊόντος | Αντιστατικά φίλτρα ανθεκτικά σε υψηλές θερμοκρασίες |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο Industrie | Βιομηχανία τροφίμων και ποτών, φαρμακευτική βιομηχανία, μη σιδηρουργική μεταλλουργία, χημικές εγκατα |
| Χρήση | Φίλτρο συλλέκτη σκόνης βιομηχανίας |
| Τύπος | Φίλτρο τσέπης, φίλτρο πολυεστέρα |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Ονομασία προϊόντος | Τύπος φίλτρου από γυάλινη ίνα FMS |
|---|---|
| Εφαρμόσιμη βιομηχανία | Σιδηρουργείο, Χημικές, Χημικές, Χημικές, Χημικές, Χημικές, Χημικές. |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Τύπος | Φίλτρο τσέπης, μέσο φίλτρο ινών γυαλιού αλκαλικών |
| Βάρος | 800gsm |
| Ονομασία του προϊόντος | Άρκυλικό σακούλι φίλτρου |
|---|---|
| Εφαρμόσιμη βιομηχανία | Μεταλλουργία, χημεία, οικοδομικά υλικά, ηλεκτρικά εργοστάσια, βιομηχανία μηχανισμών, πετρέλαιο, ιατρ |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Τύπος | Φίλτρο τσέπης, φίλτρο αρκυλίου |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Ονομασία προϊόντος | Τσάντα φίλτρων πολυεστέρα |
|---|---|
| Εφαρμόσιμη βιομηχανία | Βιομηχανία τροφίμων και ποτών, φαρμακευτική βιομηχανία, μη σιδηρουργική μεταλλουργία, χημικές εγκατα |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Τύπος | Φίλτρο τσέπης, φίλτρο πολυεστέρα |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Ονομασία του προϊόντος | Πολυεστέρας λάδι και υδατοαποστάτευση σακούλα φίλτρα |
|---|---|
| Εφαρμόσιμη βιομηχανία | Βιομηχανία τροφίμων και ποτών, φαρμακευτική βιομηχανία, μη σιδηρουργική μεταλλουργία, χημικές εγκατα |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Τύπος | Φίλτρο τσέπης, φίλτρο πολυεστέρα |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Ονομασία του προϊόντος | πολυεστέρα με σακούλα φίλτρου με μεμβράνη PTFE |
|---|---|
| Εφαρμόσιμη βιομηχανία | Βιομηχανία τροφίμων και ποτών, φαρμακευτική βιομηχανία, μη σιδηρουργική μεταλλουργία, χημικές εγκατα |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Τύπος | Φίλτρο τσέπης, φίλτρο πολυεστέρα |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |