| Όνομα Προϊόντος | ΜΑΔ φίλτρο τσάντα |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο Industrie | Χαλυβουργείο, εγκαταστάσεις παραγωγής ενέργειας, τσιμεντοβιομηχανία κ.λπ. |
| Χρήση | φίλτρο σκόνης |
| Τύπος | Φίλτρο τσεπών, τσάντα φίλτρων ΜΑΔ |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Υλικό | Aramid |
|---|---|
| Scrim | Aramid |
| Βάρος | 500~550g/m2 |
| Λήξη επιφάνειας | , Calandered, θερμότητα-σύνολο |
| Αντιοξικός | Άριστος |
| Όνομα προϊόντων | Τσάντα φίλτρων |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο Industrie | βιομηχανία τροφίμων και ποτών, βιομηχανία φαρμάκων, μη σιδηρούχος μεταλλουργία, εργοστάσιο χημικής β |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Βάρος | 450GSM~850GSM |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Όνομα προϊόντων | Τσάντα φίλτρων |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο Industrie | βιομηχανία τροφίμων και ποτών, βιομηχανία φαρμάκων, μη σιδηρούχος μεταλλουργία, εργοστάσιο χημικής β |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Βάρος | 450GSM~850GSM |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Όνομα προϊόντος | Φιλτράρισμα |
|---|---|
| Εφαρμοστέος βιομηχανία | Βιομηχανία τροφίμων και ποτών, φαρμακευτική βιομηχανία, μη σιδηρουργική μεταλλουργία, χημικές εγκατα |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Βάρος | 450GSM ~ 850GSM |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Πολυεστέρας, P84, ΜΑΔ, Aramid, PTFE κ.λπ. |
|---|---|
| Βάρος | 500~550g/m2 |
| Πάχος | 1.8~2.0mm |
| Λήξη επιφάνειας | , Calandered, θερμότητα-σύνολο |
| Μορφή | Αστέρι ή σύμφωνα με το σχέδιό σας |
| Υλικό | Πολυεστέρας, P84, ΜΑΔ, Aramid, PTFE κ.λπ. |
|---|---|
| Βάρος | 500~550g/m2 |
| Πάχος | 1.8~2.0mm |
| Λήξη επιφάνειας | , Calandered, θερμότητα-σύνολο |
| Μορφή | Αστέρι ή σύμφωνα με το σχέδιό σας |
| Τύπος | Τσάντα φίλτρων Snapband |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής | Πολύ |
| Αντίσταση | Αλκάλιο ανθεκτικό |
| Αποδοτικότητα διήθησης | 99.9% |
| Αντίσταση θερμοκρασίας | 120℃ |
| Όνομα προϊόντος | PPS με φίλτρο τσάντα μεμβράνης PTFE |
|---|---|
| Εφαρμοστέος βιομηχανία | χαλυβουργείο, εγκαταστάσεις παραγωγής ενέργειας, τσιμεντοβιομηχανία κ.λπ. |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Τύπος | Φίλτρο τσέπης, τσόχα βελόνας PPS |
| Βάρος | 500~550GSM |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης, υγρό φίλτρο, φίλτρο αέρα, συλλέκτης σκόνης βιομηχανίας |
|---|---|
| Τύπος | Φίλτρο τσεπών, τσάντα φίλτρων πλέγματος, κυκλική τσάντα φίλτρων μεγέθους, τσάντα φίλτρων σκόνης πολυ |
| Υλικό της τσάντας | Μη υφανθείς, πολυεστέρας, ΜΑΔ, φίμπεργκλας, aramid |
| Υλικό | Πολυεστέρας, νάυλον, πολυπροπυλένιο, ΜΑΔ μη υφανθείσα |
| Μέγεθος | Custiomized |