| Όνομα προϊόντος | Αραμίδιο λάδι και σακούλα φίλτρου αποτρεπτικού νερού |
|---|---|
| Εφαρμοστέος βιομηχανία | Εργοστάσιο γύψου, εργοστάσιο τσιμέντου, εγκατάσταση αποτέφρωσης αποβλήτων, θερμοσίφωνα υγρού υγροποι |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Τύπος | Φίλτρο τσέπης, Nomex ((Aramid) Needle Felt Filter |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Όνομα προϊόντος | Nomex ((Aramid) με σακούλα φίλτρου με μεμβράνη PTFE |
|---|---|
| Εφαρμοστέος βιομηχανία | Εργοστάσιο τσιμέντου, εργοστάσιο παραγωγής ηλεκτρικής ενέργειας, εργοστάσιο χάλυβα, εργοστάσιο εξόρυ |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Τύπος | Φίλτρο τσέπης, φίλτρο αραμίδης |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Όνομα προϊόντος | Σακούλα φίλτρου |
|---|---|
| Εφαρμοστέος βιομηχανία | Βιομηχανία τροφίμων και ποτών, φαρμακευτική βιομηχανία, μη σιδηρουργική μεταλλουργία, χημικές εγκατα |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Βάρος | 450GSM ~ 850GSM |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| υλικό | Αραμμένος |
|---|---|
| Scrim | Αραμμένος |
| Βάρος | 500~550g/m2 |
| Φινίρισμα Επιφανειών | Τραγουδισμένο, καλαντερωμένο, ζεστό. |
| Αντιοξύ | Εξοχος |
| υλικό | Πολυεστέρας, PPS, Αραμίδιο, PTFE κ.λπ. |
|---|---|
| Βάρος | 500~550g/m2 |
| Πάχος | 10,8 έως 2,0 mm |
| Κλωστή ραπτικής | Πολυεστέρας, Αραμίδιο, PTFE |
| Μέγεθος | προσαρμοσμένη |
| Όνομα προϊόντος | Πολυεστέρας, πολυπροπυλένιο, Nomex, ΜΑΔ, τσάντα φίλτρων P84 |
|---|---|
| Εφαρμοστέος βιομηχανία | χαλυβουργείο, εγκαταστάσεις παραγωγής ενέργειας, τσιμεντοβιομηχανία κ.λπ. |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Όνομα προϊόντος | Πολυεστέρας, πολυπροπυλένιο, Nomex, ΜΑΔ, τσάντα φίλτρων P84 |
|---|---|
| Εφαρμοστέος βιομηχανία | χαλυβουργείο, εγκαταστάσεις παραγωγής ενέργειας, τσιμεντοβιομηχανία κ.λπ. |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Όνομα προϊόντος | Nomex με σακούλα φίλτρου με μεμβράνη PTFE |
|---|---|
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης, ατσάλι, φίλτρο αέρα |
| Τύπος | Φίλτρο τσέπης, παλμικός πίδακας, αντίστροφος αέρας, που χρησιμοποιείται σε εξοπλισμό χαλυβουργίας |
| Όνομα προϊόντος | Άρκυλικό σακούλι φίλτρου |
|---|---|
| Εφαρμοστέος βιομηχανία | Βιομηχανία τροφίμων και ποτών, φαρμακευτική βιομηχανία, μη σιδηρουργική μεταλλουργία, χημικές εγκατα |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Όνομα προϊόντος | Άρκυλικό σακούλι φίλτρου |
|---|---|
| Εφαρμοστέος βιομηχανία | Βιομηχανία τροφίμων και ποτών, φαρμακευτική βιομηχανία, μη σιδηρουργική μεταλλουργία, χημικές εγκατα |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |