| Όνομα προϊόντος | Άρκυλικό σακούλι φίλτρου |
|---|---|
| Εφαρμοστέος βιομηχανία | Βιομηχανία τροφίμων και ποτών, φαρμακευτική βιομηχανία, μη σιδηρουργική μεταλλουργία, χημικές εγκατα |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Όνομα προϊόντος | Άρκυλικό σακούλι φίλτρου |
|---|---|
| Εφαρμοστέος βιομηχανία | Βιομηχανία τροφίμων και ποτών, φαρμακευτική βιομηχανία, μη σιδηρουργική μεταλλουργία, χημικές εγκατα |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Όνομα προϊόντος | Άρκυλικό σακούλι φίλτρου |
|---|---|
| Εφαρμοστέος βιομηχανία | Βιομηχανία τροφίμων και ποτών, φαρμακευτική βιομηχανία, μη σιδηρουργική μεταλλουργία, χημικές εγκατα |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Όνομα προϊόντος | Άρκυλικό σακούλι φίλτρου |
|---|---|
| Εφαρμοστέος βιομηχανία | Βιομηχανία τροφίμων και ποτών, φαρμακευτική βιομηχανία, μη σιδηρουργική μεταλλουργία, χημικές εγκατα |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Όνομα προϊόντος | Τσάντα φίλτρων πολυεστέρα |
|---|---|
| Εφαρμοστέος βιομηχανία | Βιομηχανία τροφίμων και ποτών, φαρμακευτική βιομηχανία, μη σιδηρουργική μεταλλουργία, χημικές εγκατα |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Όνομα προϊόντος | Τσάντα φίλτρου Baghouse |
|---|---|
| Εφαρμοστέος βιομηχανία | χρησιμοποιείται στη βιομηχανία τροφίμων και ποτών, εργοστάσιο τσιμέντου, εργοστάσιο παραγωγής ηλεκτρ |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Τύπος | Φίλτρο τσέπης, φίλτρο τσόχας για όλη τη βελόνα |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| υλικό | Πολυεστέρας, P84, PPS, Αραμίδιο, PTFE κ.λπ. |
|---|---|
| Βάρος | 500~550g/m2 |
| Πάχος | 10,8 έως 2,0 mm |
| Φινίρισμα Επιφανειών | Τραγουδισμένο, καλαντερωμένο, ζεστό. |
| Σχήμα | αστέρι ή σύμφωνα με το σχέδιό σας |
| υλικό | Πολυεστέρας, P84, PPS, Αραμίδιο, PTFE κ.λπ. |
|---|---|
| Βάρος | 500~550g/m2 |
| Πάχος | 10,8 έως 2,0 mm |
| Φινίρισμα Επιφανειών | Τραγουδισμένο, καλαντερωμένο, ζεστό. |
| Σχήμα | αστέρι ή σύμφωνα με το σχέδιό σας |
| Όνομα προϊόντος | Πολύος ανάμειξη ινών αντιμονοπωλιακού φίλτρου |
|---|---|
| Εφαρμοστέος βιομηχανία | τσιμέντο Palnt, εργοστάσιο παραγωγής ηλεκτρικής ενέργειας, χάλυβα |
| Χρήση | Συλλέκτης σκόνης βιομηχανίας |
| Τύπος | Φίλτρο τσέπης, φίλτρο πολυεστέρα |
| Βάρος | 400GSM ~ 550GSM |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης, φίλτρο αέρα |
|---|---|
| Τύπος | Βιομηχανικός συλλέκτης σκόνης, μη υφασμένο φίλτρο, αντίστροφος αέρας |
| Υλικό σακούλας | Nomex,P84,PTFE,Polyester,PPS,Aramid,Φύρα γυαλιού |
| εφαρμογή | Συλλέκτης σκόνης βιομηχανίας, Απομάκρυνση σκόνης βιομηχανίας, Σώμα σακούλας συλλέκτη σκόνης |
| Μέγεθος | διαμέτρου 100-160mm/μήκος 2000mm-10000, Προσαρμοσμένη σακούλα φίλτρου σκόνης |