| Όνομα προϊόντος | PPS με φίλτρο τσάντα μεμβράνης PTFE |
|---|---|
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης, ατσάλι, φίλτρο αέρα |
| Τύπος | Φίλτρο τσέπης, παλμικός πίδακας, αντίστροφος αέρας, που χρησιμοποιείται σε εξοπλισμό χαλυβουργίας |
| Υλικό σακούλας | Fiberglass, PE, Μη υφασμένο, PTFE |
| Όνομα Προϊόντος | Αισθητή τσάντα φίλτρων |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο Industrie | Τσιμεντοβιομηχανία, εγκαταστάσεις παραγωγής ενέργειας, χαλυβουργείο, εγκαταστάσεις ασφάλτου, εξάγοντ |
| Χρήση | φίλτρο σκόνης |
| Τύπος | Φίλτρο τσεπών, τσάντα φίλτρων PP |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Όνομα Προϊόντος | Αισθητή τσάντα φίλτρων |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο Industrie | Τσιμεντοβιομηχανία, εγκαταστάσεις παραγωγής ενέργειας, χαλυβουργείο κ.λπ. |
| Χρήση | φίλτρο σκόνης |
| Τύπος | Φίλτρο τσεπών, τσάντα φίλτρων ΜΑΔ |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης, φίλτρο αέρα, συλλέκτης σκόνης βιομηχανίας |
|---|---|
| Υλικό της τσάντας | Μη υφαντά |
| Υλικό | arcylic |
| Μέγεθος | Custiomized |
| εφαρμογή | Συλλέκτης σκόνης βιομηχανίας, φίλτρο σκόνης, φίλτρο σπιτιών τσαντών, υγρός-στερεός χωρισμός, συλλέκτ |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης, φίλτρο αέρα, συλλέκτης σκόνης βιομηχανίας |
|---|---|
| Μέγεθος | Custiomized |
| Εφαρμογή | Συλλέκτης σκόνης βιομηχανίας, φίλτρο σκόνης, φίλτρο σπιτιών τσαντών, υγρός-στερεός χωρισμός, συλλέκτ |
| Θερμοκρασία εργασίας | 130 - 260 βαθμός |
| Βάρος | 450-600GSM |
| Υλικό | Πολυεστέρας, ΜΑΔ, Aramid, PTFE κ.λπ. |
|---|---|
| Βάρος | 500~550g/m2 |
| Πάχος | 1.8~2.0mm |
| Ράβοντας νήμα | Πολυεστέρας, Aramid, PTFE |
| Μέγεθος | Customed |
| Υλικό | Πολυεστέρας, ΜΑΔ, Aramid, PTFE κ.λπ. |
|---|---|
| Βάρος | 500~550g/m2 |
| Πάχος | 1.8~2.0mm |
| Λήξη επιφάνειας | , Calandered, θερμότητα-σύνολο |
| Τύπος | Αστέρι ή σύμφωνα με το σχέδιό σας |
| Ονομασία του προϊόντος | Τύπος φίλτρου PTFE (PTFE) |
|---|---|
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Τύπος | Φίλτρο τσέπης, φίλτρο PTFE |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Υλικό σακούλας | ΠΤΦΕ |
| Ονομασία προϊόντος | Πολυπροπυλένιο (PP) σακούλα φίλτρου |
|---|---|
| Εφαρμόσιμη βιομηχανία | Βιομηχανία τροφίμων, εργοστάσιο τσιμέντου |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Ονομασία προϊόντος | Πολυπροπυλένιο (PP) σακούλα φίλτρου |
|---|---|
| Εφαρμόσιμη βιομηχανία | Βιομηχανία τροφίμων, εργοστάσιο τσιμέντου |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |