| Ονομασία του προϊόντος | P84Σάκος φίλτρου |
|---|---|
| Εφαρμόσιμη βιομηχανία | Βιομηχανία τροφίμων και ποτών, φαρμακευτική βιομηχανία, μη σιδηρουργική μεταλλουργία, χημικές εγκατα |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Τύπος | Φίλτρο τσέπης, φίλτρο πολυεστέρα |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Όνομα προϊόντων | Τσάντα φίλτρων |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο Industrie | βιομηχανία τροφίμων και ποτών, βιομηχανία φαρμάκων, μη σιδηρούχος μεταλλουργία, εργοστάσιο χημικής β |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Βάρος | 450GSM~850GSM |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Όνομα προϊόντων | Τσάντα φίλτρων |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο Industrie | βιομηχανία τροφίμων και ποτών, βιομηχανία φαρμάκων, μη σιδηρούχος μεταλλουργία, εργοστάσιο χημικής β |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Βάρος | 450GSM~850GSM |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| όνομα προϊόντων | Τσάντα φίλτρων Arcylic |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο Industrie | βιομηχανία τροφίμων και ποτών, βιομηχανία φαρμάκων, μη σιδηρούχος μεταλλουργία, εργοστάσιο χημικής β |
| χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Ονομασία προϊόντος | Φίλτρο σκόνης αεριωθούμενου αερίου,υψηλής θερμοκρασίας Nomex υλικό φίλτρο υφάσματος βελόνα felt σακο |
|---|---|
| Υλικό σακούλας | Αραμίδη, υαλοπλαστική, PTFE, P84, PPS, Nomex, Πολυέστερο |
| Δάχος | 1,8-2,8 χλστ |
| μέγεθος | Προσαρμοσμένη σακούλα φίλτρου σκόνης, 130*6000mm |
| Βάρος | 400-800GSM ((± 5%) |
| Υλικό | Πολυεστέρας, P84, ΜΑΔ, Aramid, PTFE κ.λπ. |
|---|---|
| Βάρος | 500~550g/m2 |
| Πάχος | 1.8~2.0mm |
| Λήξη επιφάνειας | , Calandered, θερμότητα-σύνολο |
| Μορφή | Αστέρι ή σύμφωνα με το σχέδιό σας |
| product name | Polyester Filter Bag |
|---|---|
| Υλικό | Arcylic, πολυεστέρας, P84, ΜΑΔ, Aramid, PTFE κ.λπ. |
| Thickness | 1.8mm |
| usage | Dust Filter |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Όνομα προϊόντος | Πολυεστέρας, αραμίδα, PPS, P84, υαλοβάμβακα, τσάντα φίλτρου PTFE |
|---|---|
| Εφαρμοστέος βιομηχανία | τσιμέντο Palnt, εργοστάσιο παραγωγής ηλεκτρικής ενέργειας, χάλυβα |
| Χρήση | Συλλέκτης σκόνης βιομηχανίας |
| Τύπος | Φίλτρο τσέπης, φίλτρο πολυεστέρα |
| Βάρος | 400GSM ~ 550GSM |
| Όνομα προϊόντων | Σακούλα φίλτρου Nomex (Aramid) |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο Industrie | Τσιμεντοβιομηχανία, εγκαταστάσεις παραγωγής ενέργειας, χαλυβουργείο, εξάγοντας εγκαταστάσεις κ.λπ. |
| Χρήση | Συλλέκτης σκόνης βιομηχανίας |
| Τύπος | Φίλτρο τσεπών, φίλτρο Aramid |
| Βάρος | 500GSM~550GSM |
| Ονομασία προϊόντος | Nomex, PTFE, σακούλα φίλτρου από πολυεστέρα |
|---|---|
| Βάρος | 450GSM ~ 750GSM |
| Τύπος | Φίλτρο τσεπών, τσάντα φίλτρων πλέγματος, κυκλική τσάντα φίλτρων μεγέθους, τσάντα φίλτρων σκόνης πολυ |
| Υλικό | Arcylic, πολυεστέρας, P84, ΜΑΔ, Aramid, PTFE κ.λπ. |
| Εφαρμογή | Συλλέκτης σκόνης βιομηχανίας, φίλτρο σκόνης, φίλτρο σπιτιών τσαντών, υγρός-στερεός χωρισμός, συλλέκτ |