| Υλικό | Πολυεστέρας, P84, ΜΑΔ, Aramid, PTFE κ.λπ. |
|---|---|
| Βάρος | 500~550g/m2 |
| Πάχος | 1.8~2.0mm |
| Λήξη επιφάνειας | , Calandered, θερμότητα-σύνολο |
| Μορφή | Αστέρι ή σύμφωνα με το σχέδιό σας |
| Υλικό | Πολυεστέρας, P84, ΜΑΔ, Aramid, PTFE κ.λπ. |
|---|---|
| Βάρος | 500~550g/m2 |
| Πάχος | 1.8~2.0mm |
| Λήξη επιφάνειας | , Calandered, θερμότητα-σύνολο |
| Μορφή | Αστέρι ή σύμφωνα με το σχέδιό σας |
| Όνομα προϊόντων | Τσάντα φίλτρων συλλεκτών σκόνης |
|---|---|
| Τύπος | Φίλτρο τσεπών, αισθητό βελόνα φίλτρο πολυεστέρα |
| βάρος | 500GSM~550GSM |
| Μέγεθος | προσαρμοσμένος |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης, φίλτρο αέρα, συλλέκτης σκόνης |
| Ονομασία προϊόντος | Υγρή τσάντα φίλτρων πολυεστέρα |
|---|---|
| Τύπος | Φίλτρο τσέπης, σακούλα φίλτρου υγρού από πολυεστέρα |
| Διάταξη μικρών | 10 ματρών ~ 420 ματρών |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Χρήση | Φίλτρο υγρών, φίλτρο αέρα |
| Όνομα προϊόντων | Τσάντα φίλτρων συλλεκτών σκόνης |
|---|---|
| Τύπος | Φίλτρο τσεπών, αισθητό βελόνα φίλτρο πολυεστέρα, Nomex, Aramid |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Μέγεθος | προσαρμοσμένος |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης, φίλτρο αέρα, συλλέκτης σκόνης |
| Όνομα προϊόντων | Τσάντα φίλτρων πολυεστέρα oil&water απωθητική |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο Industrie | βιομηχανία τροφίμων και ποτών, φαρμακευτική βιομηχανία, μη σιδηρούχα μεταλλουργία, εργοστάσιο χημικώ |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Όνομα προϊόντων | Τσάντα φίλτρων Arcylic |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο Industrie | βιομηχανία τροφίμων και ποτών, φαρμακευτική βιομηχανία, μη σιδηρούχα μεταλλουργία, εργοστάσιο χημικώ |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Όνομα προϊόντων | Τσάντα φίλτρων Arcylic |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο Industrie | βιομηχανία τροφίμων και ποτών, φαρμακευτική βιομηχανία, μη σιδηρούχα μεταλλουργία, εργοστάσιο χημικώ |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Όνομα προϊόντων | Τσάντα φίλτρων Arcylic |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο Industrie | βιομηχανία τροφίμων και ποτών, φαρμακευτική βιομηχανία, μη σιδηρούχα μεταλλουργία, εργοστάσιο χημικώ |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Όνομα προϊόντων | Τσάντα φίλτρων Arcylic |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο Industrie | βιομηχανία τροφίμων και ποτών, φαρμακευτική βιομηχανία, μη σιδηρούχα μεταλλουργία, εργοστάσιο χημικώ |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |