| Υλικό | Πολυεστέρας, P84, ΜΑΔ, Aramid, PTFE κ.λπ. |
|---|---|
| Βάρος | 500~550g/m2 |
| Πάχος | 1.8~2.0mm |
| Λήξη επιφάνειας | , Calandered, θερμότητα-σύνολο |
| Μορφή | Αστέρι ή σύμφωνα με το σχέδιό σας |
| Εφαρμοστέος βιομηχανία | βιομηχανικός συλλέκτης σκόνης |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Nomex ((Aramid) σακούλα φίλτρου |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Πιστοποιητικό | ISO9001:2008 |
| Βάρος | 450GSM~600GSM |
| Όνομα Προϊόντος | Τσάντα φίλτρων Baghouse |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο Industrie | χρησιμοποιημένος στη βιομηχανία τροφίμων και ποτών, την τσιμεντοβιομηχανία, τις εγκαταστάσεις παραγω |
| Χρήση | φίλτρο σκόνης |
| Τύπος | Φίλτρο τσεπών, όλο αισθητό το βελόνα φίλτρο |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Όνομα προϊόντων | Τσάντα φίλτρων Nomex (Aramid) |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο Industrie | Τσιμεντοβιομηχανία, εγκαταστάσεις παραγωγής ενέργειας, χαλυβουργείο, εξάγοντας εγκαταστάσεις κ.λπ. |
| Χρήση | Συλλέκτης σκόνης βιομηχανίας |
| Τύπος | Φίλτρο τσεπών, φίλτρο Aramid |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Όνομα προϊόντος | NOMEX ARAMID PPS PTFE P84 POLESTER FIRTER BAG |
|---|---|
| Εφαρμοστέος βιομηχανία | εργοστάσιο τσιμέντου, εργοστάσιο χάλυβα, εργοστάσιο ηλεκτρικής ενέργειας κλπ. |
| Χρήση | Φίλτρο αέρα, φίλτρο σκόνης |
| πιστοποιητικό | ISO9001: 2008 |
| Βάρος | 400GSM ~ 550GSM |
| Υλικό | Πολυεστέρας, ΜΑΔ, Aramid, PTFE κ.λπ. |
|---|---|
| Βάρος | 500~550g/m2 |
| Πάχος | 1.8~2.0mm |
| Λήξη επιφάνειας | , Calandered, θερμότητα-σύνολο |
| Τύπος | Αστέρι ή σύμφωνα με το σχέδιό σας |
| Όνομα προϊόντος | Μη υφασμένη τσάντα φίλτρου σκόνης |
|---|---|
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης, φίλτρο αέρα, φίλτρο συλλέκτη σκόνης |
| Τύπος | Φίλτρο τσεπών, φίλτρο P84 |
| Βάρος | 400~550GSM |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | προσαρμόστε |
| Όνομα προϊόντων | Ταινία-ντυμένη PTFE τσάντα φίλτρων |
|---|---|
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης, χάλυβας, φίλτρο αέρα |
| Τύπος | Φίλτρο τσεπών, αεριωθούμενος, αντίστροφος αέρας σφυγμού, που χρησιμοποιείται στους εξοπλισμούς χαλυβ |
| Υλικό της τσάντας | Φίμπεργκλας, PE, μη υφανθε'ν, PTFE |
| Όνομα προϊόντος | Σακούλα φίλτρου σκόνης PTFE P84 (Πολυιμίδιο). |
|---|---|
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης, φίλτρο αέρα, φίλτρο συλλέκτη σκόνης |
| Τύπος | Φίλτρο τσεπών, φίλτρο P84 |
| Βάρος | 400~550GSM |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | προσαρμόστε |
| Όνομα προϊόντος | Πωλ. 84 (πολυμίδιο) σακούλα φίλτρου σκόνης |
|---|---|
| Εφαρμοστέος βιομηχανία | εργοστάσιο τσιμέντου, εργοστάσιο χάλυβα, εργοστάσιο ηλεκτρικής ενέργειας κλπ. |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης, φίλτρο αέρα, φίλτρο συλλέκτη σκόνης |
| Τύπος | Φίλτρο τσεπών, φίλτρο P84 |
| Βάρος | 400~550GSM |