| Όνομα προϊόντων | Τσάντα φίλτρων συλλεκτών σκόνης |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο Industrie | Χαλυβουργείο, εγκαταστάσεις παραγωγής ενέργειας, τσιμεντοβιομηχανία κ.λπ. |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Υλικό | Όλη η βελόνα αισθητή |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Υλικό | Πολυεστέρας, ΜΑΔ, Aramid, PTFE κ.λπ. |
|---|---|
| Βάρος | 500~550g/m2 |
| Πάχος | 1.8~2.0mm |
| Λήξη επιφάνειας | , Calandered, θερμότητα-σύνολο |
| Τύπος | Αστέρι ή σύμφωνα με το σχέδιό σας |
| Υλικό | Πολυεστέρας, P84, ΜΑΔ, Aramid, PTFE κ.λπ. |
|---|---|
| Βάρος | 500~550g/m2 |
| Πάχος | 1.8~2.0mm |
| Λήξη επιφάνειας | , Calandered, θερμότητα-σύνολο |
| Μορφή | Αστέρι ή σύμφωνα με το σχέδιό σας |
| Όνομα Προϊόντος | Nomex με την τσάντα φίλτρων μεμβρανών PTFE |
|---|---|
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένη |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης, χάλυβας, φίλτρο αέρα |
| Τύπος | Φίλτρο τσεπών, αεριωθούμενος, αντίστροφος αέρας σφυγμού, που χρησιμοποιείται στους εξοπλισμούς χαλυβ |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης, φίλτρο αέρα, υγρό φίλτρο, συλλέκτης σκόνης, υγρή διήθηση |
|---|---|
| Τύπος | Φίλτρο τσεπών, τσάντα φίλτρων πλέγματος, τσάντα εγγράφου ηλεκτρικών σκουπών, τσάντα φίλτρων σκόνης, |
| Υλικό της τσάντας | Πολυεστέρας |
| Εφαρμογή | Συλλέκτης σκόνης βιομηχανίας, τσιμεντοβιομηχανία, σπίτι τσαντών συλλεκτών σκόνης, μίγμα ασφάλτου, βι |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Εγκαταστάσεις κατασκευής, ενέργεια & Μεταλλεία, κατασκευή works  , Τρόφιμα & Εργοστάσιο |
| Όνομα Προϊόντος | φίλτρο τύπου πανί |
|---|---|
| Χρήση | φίλτρο σκόνης |
| Τύπος | Φίλτρο τσεπών, υγρή τσάντα φίλτρων |
| Υλικό | Multifilament PP, PET, PA6, PVA |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένη |
| Όνομα προϊόντων | Αντιστατική τσάντα φίλτρων λουρίδων πολυεστέρα |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο Industrie | εξορυκτική βιομηχανία, τσιμεντοβιομηχανία, εγκαταστάσεις παραγωγής ενέργειας, χαλυβουργείο κ.λπ. |
| Χρήση | Φίλτρο συλλεκτών σκόνης βιομηχανίας |
| Τύπος | Φίλτρο τσεπών, φίλτρο πολυεστέρα |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Ονομασία προϊόντος | Αντιστατικά φίλτρα ανθεκτικά σε υψηλές θερμοκρασίες |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο Industrie | Βιομηχανία τροφίμων και ποτών, φαρμακευτική βιομηχανία, μη σιδηρουργική μεταλλουργία, χημικές εγκατα |
| Χρήση | Φίλτρο συλλέκτη σκόνης βιομηχανίας |
| Τύπος | Φίλτρο τσέπης, φίλτρο πολυεστέρα |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Ονομασία προϊόντος | Αντιστατικά φίλτρα ανθεκτικά σε υψηλές θερμοκρασίες |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο Industrie | Βιομηχανία τροφίμων και ποτών, φαρμακευτική βιομηχανία, μη σιδηρουργική μεταλλουργία, χημικές εγκατα |
| Χρήση | Φίλτρο συλλέκτη σκόνης βιομηχανίας |
| Τύπος | Φίλτρο τσέπης, φίλτρο πολυεστέρα |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης, φίλτρο αέρα, συλλέκτης σκόνης βιομηχανίας |
|---|---|
| Τύπος | Φίλτρο τσεπών, τσάντα φίλτρων πλέγματος, κυκλική τσάντα φίλτρων μεγέθους, τσάντα φίλτρων σκόνης πολυ |
| Υλικό της τσάντας | Μη υφανθείς, πολυεστέρας, ΜΑΔ, φίμπεργκλας |
| Υλικό | Πολυεστέρας, νάυλον, πολυπροπυλένιο, ΜΑΔ μη υφανθείσα |
| Μέγεθος | Custiomized |