| Όνομα προϊόντος | 100% καθαρή τσάντα φίλτρων PTFE |
|---|---|
| εφαρμογή | Συλλέκτης σκόνης |
| Χρήση | Φίλτρο τσαντών, φίλτρο αέρα, φίλτρο σκόνης, υγρό φίλτρο |
| Πιστοποιητικό | ISO9001:2008 |
| Βάρος | 750GSM~850GSM |
| Όνομα προϊόντος | Nomex ((Aramid) με σακούλα φίλτρου με μεμβράνη PTFE |
|---|---|
| Εφαρμοστέος βιομηχανία | Καταστήματα οικοδομικού υλικού, εγκαταστάσεις κατασκευής, καταστήματα εκτύπωσης, εργασίες Costructio |
| Χρήση | Συλλέκτης σκόνης βιομηχανίας |
| Τύπος | Φίλτρο τσέπης, φίλτρο αραμίδης |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Όνομα προϊόντος | NOMEX ARAMID PPS PTFE P84 POLESTER FIRTER BAG |
|---|---|
| Εφαρμοστέος βιομηχανία | Βιομηχανικός Συλλέκτης Σκόνης |
| Ράψιμο | Διπλή ραφή ή θερμή τήξη |
| Πιστοποιητικό | ISO9001:2008 |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Σχήμα | Κυλινδρικός |
|---|---|
| Αποδοτικότητα | Φιλτράρισμα υψηλής απόδοσης |
| υλικό | ΤΣΟΧΑ |
| Πάχος | 10,8 έως 2,0 mm |
| Αντοχή σε οξύ | Ναί |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης, Φίλτρο αέρα, Φίλτρο υγρών, συλλέκτης σκόνης, Φιλτράρισμα υγρών |
|---|---|
| Τύπος | Φίλτρο τσέπης, Διχτυωτή τσάντα φίλτρου, χάρτινη τσάντα ηλεκτρικής σκούπας, σακούλα φίλτρου σκόνης, μ |
| Υλικό σακούλας | Αραμίδιο, Μη υφαντό, Πολυεστέρας, PTFE, Fiberglass |
| εφαρμογή | Βιομηχανία Συλλέκτης σκόνης, εργοστάσιο τσιμέντου, Συλλέκτης σκόνης Σώμα σακούλας, Μείγμα ασφαλτού, |
| Εφαρμοστέες Βιομηχανίες | Κατασκευαστικό εργοστάσιο, Ενέργεια & Ορυχεία, Κατασκευαστικά εργοστάσια, Εργοστάσιο τροφίμων &a |
| Όνομα προϊόντος | Τύπος φίλτρου συλλέκτη σκόνης |
|---|---|
| Τύπος | Φίλτρο τσέπης, Φίλτρο τσόχας βελόνας πολυεστέρα |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης, φίλτρο αέρα, συλλέκτης σκόνης |
| Όνομα προϊόντος | Τσάντα φίλτρων πολυεστέρα |
|---|---|
| υλικό | Arcylic, πολυεστέρας, P84, ΜΑΔ, Aramid, PTFE κ.λπ. |
| Πάχος | 1,8 χλστ |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| υλικό | Πολυεστέρας, P84, PPS, Αραμίδιο, PTFE κ.λπ. |
|---|---|
| Βάρος | 500~550g/m2 |
| Πάχος | 10,8 έως 2,0 mm |
| Φινίρισμα Επιφανειών | Τραγουδισμένο, καλαντερωμένο, ζεστό. |
| Σχήμα | αστέρι ή σύμφωνα με το σχέδιό σας |
| Όνομα προϊόντος | Τύπος φίλτρου συλλέκτη σκόνης |
|---|---|
| Τύπος | Φίλτρο τσέπης, Φίλτρο τσόχας βελόνας πολυεστέρα, Nomex, Aramid |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης, φίλτρο αέρα, συλλέκτης σκόνης |
| Όνομα προϊόντος | Υψηλής θερμοκρασίας σακούλα φίλτρου από γυαλί |
|---|---|
| Βάρος | 830GSM |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης, φίλτρο αέρα, χάλυβα, μαύρο άνθρακα, εργοστάσιο τσιμέντου |
| υλικό | Fiberglass |