| Όνομα προϊόντος | NOMEX ARAMID PPS PTFE P84 POLESTER FIRTER BAG |
|---|---|
| Εφαρμοστέος βιομηχανία | βιομηχανικός συλλέκτης σκόνης |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| πιστοποιητικό | ISO9001: 2008 |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Όνομα προϊόντος | NOMEX ARAMID PPS PTFE P84 POLESTER FIRTER BAG |
|---|---|
| Εφαρμοστέος βιομηχανία | εργοστάσιο τσιμέντου, εργοστάσιο χάλυβα, εργοστάσιο ηλεκτρικής ενέργειας κλπ. |
| Χρήση | Φίλτρο αέρα, φίλτρο σκόνης |
| πιστοποιητικό | ISO9001: 2008 |
| Βάρος | 400GSM ~ 550GSM |
| Όνομα προϊόντος | NOMEX ARAMID PPS PTFE P84 POLESTER FIRTER BAG |
|---|---|
| Εφαρμοστέος βιομηχανία | εργοστάσιο τσιμέντου, εργοστάσιο χάλυβα, εργοστάσιο ηλεκτρικής ενέργειας κλπ. |
| Χρήση | Φίλτρο αέρα, φίλτρο σκόνης |
| πιστοποιητικό | ISO9001: 2008 |
| Βάρος | 400GSM ~ 550GSM |
| Εφαρμοστέος βιομηχανία | Συλλέκτης σκόνης |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Σακούλα φίλτρου από Fiberglass Nomex Polyester |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Πιστοποιητικό | ISO9001:2008 |
| Βάρος | 450GSM ~ 850GSM |
| Εφαρμοστέος βιομηχανία | βιομηχανικός συλλέκτης σκόνης |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | nomex Πολυεστέρα σακούλες φίλτρου |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Πιστοποιητικό | ISO9001:2008 |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Όνομα Προϊόντος | Τσάντα φίλτρων Baghouse |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο Industrie | χρησιμοποιημένος στη βιομηχανία τροφίμων και ποτών, την τσιμεντοβιομηχανία, τις εγκαταστάσεις παραγω |
| Χρήση | φίλτρο σκόνης |
| Τύπος | Φίλτρο τσεπών, όλο αισθητό το βελόνα φίλτρο |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Υλικό | Πολυεστέρας, P84, ΜΑΔ, Aramid, PTFE κ.λπ. |
|---|---|
| Βάρος | 500~550g/m2 |
| Πάχος | 1.8~2.0mm |
| Λήξη επιφάνειας | , Calandered, θερμότητα-σύνολο |
| Μορφή | Αστέρι ή σύμφωνα με το σχέδιό σας |
| Υλικό | Πολυεστέρας, P84, ΜΑΔ, Aramid, PTFE κ.λπ. |
|---|---|
| Βάρος | 500~550g/m2 |
| Πάχος | 1.8~2.0mm |
| Λήξη επιφάνειας | , Calandered, θερμότητα-σύνολο |
| Μορφή | Αστέρι ή σύμφωνα με το σχέδιό σας |
| Όνομα προϊόντων | Τσάντα φίλτρων ΜΑΔ |
|---|---|
| βάρος | 500GSM~550GSM |
| Μέγεθος | προσαρμοσμένος |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης, φίλτρο αέρα, συλλέκτης σκόνης |
| Τύπος | Φίλτρο τσεπών, τσάντα φίλτρων σκόνης, μη υφανθε'ν φίλτρο |
| Όνομα προϊόντων | Τσάντα φίλτρων ΜΑΔ |
|---|---|
| Βάρος | 500GSM~550GSM |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης, φίλτρο αέρα, συλλέκτης σκόνης |
| Τύπος | Φίλτρο τσεπών, τσάντα φίλτρων σκόνης, μη υφανθε'ν φίλτρο |