| product name | Polyester,Nomex,PPS,P84,Fiberglass,PTFE Filter Bag |
|---|---|
| Material | Fiberglass |
| Weight | 750GSM~850GSM |
| Thickness | 1.8-2.8mm |
| Size | Customized |
| product name | FMS,Polyester,Nomex,PPS,P84,Fiberglass,PTFE Filter Bag |
|---|---|
| Material | Fiberglass |
| Weight | 750GSM~850GSM |
| Thickness | 1.8-2.8mm |
| Size | Customized |
| Όνομα προϊόντος | Σακούλα φίλτρου πολυεστέρας, Nomex, PPS, P84, Fiberglass, PTFE |
|---|---|
| Υλικό | Fiberglass |
| Βάρος | 750GSM~850GSM |
| Πάχος | 1,8-2,8 χλστ |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Όνομα προϊόντος | Τύπος φίλτρου PTFE (PTFE) |
|---|---|
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Τύπος | Φίλτρο τσέπης, φίλτρο PTFE |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | Προσαρμοσμένο |
| Υλικό σακούλας | PTFE |
| Όνομα προϊόντος | PTFE, P84, Σακούλα φίλτρου από υαλοβάμβακα |
|---|---|
| Βάρος | 850gsm |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης, φίλτρο αέρα, χάλυβα, μαύρο άνθρακα, εργοστάσιο τσιμέντου |
| Υλικό | Fiberglass |
| Ονομασία του προϊόντος | Πολυεστέρας αντιστατική σακούλα φίλτρου |
|---|---|
| Εφαρμόσιμη βιομηχανία | Βιομηχανία τροφίμων και ποτών, φαρμακευτική βιομηχανία, μη σιδηρουργική μεταλλουργία, χημικές εγκατα |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Υλικό | Πολυεστέρας αντιστατικό απωθητικό |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Ονομασία προϊόντος | Τσάντα φίλτρων πολυεστέρα |
|---|---|
| Εφαρμόσιμη βιομηχανία | Βιομηχανία τροφίμων και ποτών, φαρμακευτική βιομηχανία, μη σιδηρουργική μεταλλουργία, χημικές εγκατα |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Τύπος | Φίλτρο τσέπης, φίλτρο πολυεστέρα |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Όνομα προϊόντων | Αντιστατική τσάντα φίλτρου πολυεστέρα |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο Industrie | βιομηχανία τροφίμων και ποτών, φαρμακευτική βιομηχανία, μη σιδηρούχα μεταλλουργία, εργοστάσιο χημικώ |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Τύπος | Φίλτρο τσέπης, φίλτρο πολυεστέρα |
| Βάρος | 450 ~ 550g / m² |
| Ονομασία του προϊόντος | πολυεστέρα με σακούλα φίλτρου με μεμβράνη PTFE |
|---|---|
| Εφαρμόσιμη βιομηχανία | Βιομηχανία τροφίμων και ποτών, φαρμακευτική βιομηχανία, μη σιδηρουργική μεταλλουργία, χημικές εγκατα |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Τύπος | Φίλτρο τσέπης, φίλτρο πολυεστέρα |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Όνομα Προϊόντος | τσάντα φίλτρων συλλεκτών σκόνης |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο Industrie | βιομηχανία τροφίμων και ποτών, βιομηχανία φαρμάκων, μη σιδηρούχος μεταλλουργία, εργοστάσιο χημικής β |
| Χρήση | Συλλέκτης σκόνης βιομηχανίας |
| Τύπος | Φίλτρο τσεπών, αισθητό βελόνα φίλτρο πολυεστέρα |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |