| Υλικό | Πολυεστέρας, P84, ΜΑΔ, Aramid, PTFE κ.λπ. |
|---|---|
| Βάρος | 500~550g/m2 |
| Πάχος | 1.8~2.0mm |
| Λήξη επιφάνειας | , Calandered, θερμότητα-σύνολο |
| Μορφή | Αστέρι ή σύμφωνα με το σχέδιό σας |
| Όνομα προϊόντος | Φιλτράρισμα |
|---|---|
| Εφαρμοστέος βιομηχανία | Βιομηχανία τροφίμων και ποτών, φαρμακευτική βιομηχανία, μη σιδηρουργική μεταλλουργία, χημικές εγκατα |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Βάρος | 450GSM ~ 850GSM |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| όνομα προϊόντων | Τσάντα φίλτρων πολυεστέρα |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο Industrie | βιομηχανία τροφίμων και ποτών, βιομηχανία φαρμάκων, μη σιδηρούχος μεταλλουργία, εργοστάσιο χημικής β |
| χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Ονομασία προϊόντος | Φίλτρο σκόνης αεριωθούμενου αερίου,υψηλής θερμοκρασίας Nomex υλικό φίλτρο υφάσματος βελόνα felt σακο |
|---|---|
| Υλικό σακούλας | Αραμίδη, υαλοπλαστική, PTFE, P84, PPS, Nomex, Πολυέστερο |
| Δάχος | 1,8-2,8 χλστ |
| μέγεθος | Προσαρμοσμένη σακούλα φίλτρου σκόνης, 130*6000mm |
| Βάρος | 400-800GSM ((± 5%) |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης, φίλτρο αέρα |
|---|---|
| Τύπος | Βιομηχανικός συλλέκτης σκόνης, μη υφασμένο φίλτρο, αντίστροφος αέρας |
| Υλικό σακούλας | Nomex,P84,PTFE,Polyester,PPS,Aramid,Φύρα γυαλιού |
| Εφαρμογή | Συλλέκτης σκόνης βιομηχανίας, Απομάκρυνση σκόνης βιομηχανίας, Σώμα σακούλας συλλέκτη σκόνης |
| μέγεθος | διαμέτρου 100-160mm/μήκος 2000mm-10000, Προσαρμοσμένη σακούλα φίλτρου σκόνης |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης, υγρό φίλτρο, φίλτρο αέρα, συλλέκτης σκόνης βιομηχανίας |
|---|---|
| Τύπος | Φίλτρο τσεπών, τσάντα φίλτρων πλέγματος, κυκλική τσάντα φίλτρων μεγέθους, τσάντα φίλτρων σκόνης πολυ |
| Υλικό της τσάντας | Μη υφανθείς, πολυεστέρας, ΜΑΔ, φίμπεργκλας, aramid |
| Υλικό | Πολυεστέρας, νάυλον, πολυπροπυλένιο, ΜΑΔ μη υφανθείσα |
| Μέγεθος | Custiomized |
| Ονομασία προϊόντος | Υψηλής θερμοκρασίας σακούλα φίλτρου από γυαλί |
|---|---|
| Βάρος | 830GSM |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης, φίλτρο αέρα, χάλυβα, μαύρο άνθρακα, εργοστάσιο τσιμέντου |
| Υλικό | Φύλλα γυαλί |
| Όνομα Προϊόντος | Υγρή τσάντα φίλτρων πολυεστέρα μικρού |
|---|---|
| Χρήση | φίλτρο σκόνης |
| Τύπος | Φίλτρο τσεπών, υγρή τσάντα φίλτρων πολυεστέρα μικρού |
| εκτίμηση μικρού | 0.5μm 2500μm |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένη |
| Χρήση | Υγρό φίλτρο |
|---|---|
| Τύπος | Τσάντα φίλτρων πλέγματος |
| Υλικό της τσάντας | PE, πολυεστέρας |
| Εφαρμογή | νερό, υγρό filteration |
| Μέγεθος | Custiomized |
| Χρήση | Υγρό φίλτρο |
|---|---|
| Τύπος | Τσάντα φίλτρων πλέγματος |
| Υλικό της τσάντας | Νάυλον, PP, PE |
| Εφαρμογή | νερό, φίλτρο σκόνης, καφές, υγρό filteration |
| Μέγεθος | Custiomized |