| Υλικό | Πολυεστέρας, ΜΑΔ, Aramid, PTFE κ.λπ. |
|---|---|
| Βάρος | 500~550g/m2 |
| Πάχος | 1.8~2.0mm |
| Ράβοντας νήμα | Πολυεστέρας, Aramid, PTFE |
| Μέγεθος | Customed |
| product name | Nomex,PTFE,Polyester,Fiberglass Filter Bag |
|---|---|
| Material | Fiberglass |
| Weight | 750GSM~850GSM |
| Δάχος | 1,8-2,8 χλστ |
| Size | Customized |
| Όνομα προϊόντων | Πολυεστέρας, πολυπροπυλένιο, Nomex, ΜΑΔ, τσάντα φίλτρων P84 |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο Industrie | χαλυβουργείο, εγκαταστάσεις παραγωγής ενέργειας, τσιμεντοβιομηχανία κ.λπ. |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Usage | Dust Filter,Air Filter,Liquid Filter,dust collector,Liquid filtration |
|---|---|
| Τύπος | Φίλτρο τσεπών, τσάντα φίλτρων πλέγματος, τσάντα εγγράφου ηλεκτρικών σκουπών, τσάντα φίλτρων σκόνης, |
| Υλικό της τσάντας | Aramid, μη υφανθε'ν, πολυεστέρας, PTFE, φίμπεργκλας |
| Application | Industry Dust Collector,cement plant,Dust Collector Bag House,asphalt mix,Industrial Dust Removal |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Εγκαταστάσεις κατασκευής, ενέργεια & Μεταλλεία, κατασκευή works  , Τρόφιμα & Εργοστάσιο |
| Ονομασία προϊόντος | Πωλ. 84 (πολυμίδιο) σακούλα φίλτρου σκόνης |
|---|---|
| Εφαρμόσιμη βιομηχανία | Καταστήματα οικοδομικού υλικού, εγκαταστάσεις κατασκευής, καταστήματα εκτύπωσης, εργασίες Costructio |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης, φίλτρο αέρα, φίλτρο συλλέκτη σκόνης |
| Τύπος | Φίλτρο τσεπών, φίλτρο P84 |
| Βάρος | 400~550GSM |
| Υλικό | Πολυεστέρας, P84, ΜΑΔ, Aramid, PTFE κ.λπ. |
|---|---|
| Βάρος | 500~550g/m2 |
| Πάχος | 1.8~2.0mm |
| Λήξη επιφάνειας | , Calandered, θερμότητα-σύνολο |
| Μορφή | Αστέρι ή σύμφωνα με το σχέδιό σας |
| Εφαρμοστέος βιομηχανία | Συλλέκτης σκόνης |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Σακούλα φίλτρου από Fiberglass Nomex Polyester |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Πιστοποιητικό | ISO9001:2008 |
| Βάρος | 450GSM ~ 850GSM |
| Υλικό | Πολυεστέρας, P84, ΜΑΔ, Aramid, PTFE κ.λπ. |
|---|---|
| Βάρος | 500~550g/m2 |
| Πάχος | 1.8~2.0mm |
| Λήξη επιφάνειας | , Calandered, θερμότητα-σύνολο |
| Μορφή | Αστέρι ή σύμφωνα με το σχέδιό σας |
| χρήση | Υγρό φίλτρο |
|---|---|
| Τύπος | Υγρή τσάντα φίλτρων νερού, τσάντα φίλτρων πετρελαίου |
| Υλικό της τσάντας | PTFE, νάυλον, PP, PE |
| ΕΦΑΡΜΟΓΗ | νερό, καφές, υγρό filteration |
| Μέγεθος | Custiomized |
| Χρήση | Φίλτρο υγρού |
|---|---|
| Τύπος | Τύπος φίλτρου υγρού νερού,σακούλα φίλτρου πετρελαίου |
| Υλικό σακούλας | PTFE, Νάιλον, PP, PE |
| Εφαρμογή | Νερό, καφέ, φίλτρο υγρών |
| Μέγεθος | Custiomized |