| χρήση | Υγρό φίλτρο/υγρό φίλτρο νερού/φίλτρο πετρελαίου |
|---|---|
| Τύπος | Υγρή τσάντα φίλτρων τσαντών φίλτρων πετρελαίου |
| Υλικό | PTFE, νάυλον, PP, PE, NMO |
| ΕΦΑΡΜΟΓΗ | νερό, καφές, υγρό filteration, συλλέκτης σκόνης βιομηχανίας, φίλτρο σκόνης |
| Μέγεθος | Custiomized |
| Υλικό | Πολυεστέρας, ΜΑΔ, Aramid, PTFE κ.λπ. |
|---|---|
| Βάρος | 500~550g/m2 |
| Πάχος | 1.8~2.0mm |
| Λήξη επιφάνειας | , Calandered, θερμότητα-σύνολο |
| Τύπος | Αστέρι ή σύμφωνα με το σχέδιό σας |
| Χρήση | Φίλτρο Airr, υγρό φίλτρο, φίλτρο νερού |
|---|---|
| Τύπος | υγρή τσάντα φίλτρων |
| Υλικό της τσάντας | PTFE, πολυεστέρας, νάυλον, PP |
| Εφαρμογή | νερό, καφές, υγρό filteration |
| Μέγεθος | Custiomized |
| Όνομα προϊόντων | Πολυεστέρας, πολυπροπυλένιο, Nomex, ΜΑΔ, τσάντα φίλτρων P84 |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο Industrie | χαλυβουργείο, εγκαταστάσεις παραγωγής ενέργειας, τσιμεντοβιομηχανία κ.λπ. |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| product name | Polyester,Nomex,PPS,P84,Fiberglass,PTFE Filter Bag |
|---|---|
| Material | Fiberglass |
| Weight | 750GSM~850GSM |
| Thickness | 1.8-2.8mm |
| Size | Customized |
| Όνομα προϊόντος | Σακούλα φίλτρου πολυεστέρας, Nomex, PPS, P84, Fiberglass, PTFE |
|---|---|
| Υλικό | Fiberglass |
| Βάρος | 750GSM~850GSM |
| Πάχος | 1,8-2,8 χλστ |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Χρήση | Φίλτρο υγρού |
|---|---|
| Τύπος | Τσάντα φίλτρων πλέγματος |
| Υλικό σακούλας | Νάιλον, PP, PE |
| Εφαρμογή | Νερό, καφέ, φίλτρο υγρών |
| Μέγεθος | Custiomized |
| Όνομα προϊόντων | Τσάντα φίλτρων Arcylic |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο Industrie | βιομηχανία τροφίμων και ποτών, φαρμακευτική βιομηχανία, μη σιδηρούχα μεταλλουργία, εργοστάσιο χημικώ |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Όνομα προϊόντων | Τσάντα φίλτρων Arcylic |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο Industrie | βιομηχανία τροφίμων και ποτών, φαρμακευτική βιομηχανία, μη σιδηρούχα μεταλλουργία, εργοστάσιο χημικώ |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Όνομα προϊόντων | Τσάντα φίλτρων Arcylic |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο Industrie | βιομηχανία τροφίμων και ποτών, φαρμακευτική βιομηχανία, μη σιδηρούχα μεταλλουργία, εργοστάσιο χημικώ |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |