| Υλικό | Πολυεστέρας, ΜΑΔ, Aramid, PTFE κ.λπ. |
|---|---|
| Βάρος | 500~550g/m2 |
| Πάχος | 1.8~2.0mm |
| Λήξη επιφάνειας | , Calandered, θερμότητα-σύνολο |
| Τύπος | Αστέρι ή σύμφωνα με το σχέδιό σας |
| Ονομασία προϊόντος | Τσάντα φίλτρων ΜΑΔ |
|---|---|
| Εφαρμόσιμη βιομηχανία | Σιμέντο εργοστάσιο, εργοστάσιο χάλυβα, εργοστάσιο ενέργειας. |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Τύπος | Φίλτρο τσέπης, φίλτρο PPS |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Χρήση | Υγρό φίλτρο |
|---|---|
| Τύπος | Τσάντα φίλτρων πλέγματος |
| Υλικό της τσάντας | Νάυλον, PP, PE |
| Εφαρμογή | νερό, καφές, υγρό filteration |
| Μέγεθος | Custiomized |
| Χρήση | Φίλτρο Airr, υγρό φίλτρο, φίλτρο νερού |
|---|---|
| Τύπος | υγρή τσάντα φίλτρων |
| Υλικό της τσάντας | PTFE, πολυεστέρας, νάυλον, PP |
| Εφαρμογή | νερό, καφές, υγρό filteration |
| Μέγεθος | Custiomized |
| Όνομα προϊόντων | Αντιστατική τσάντα φίλτρου πολυεστέρα |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο Industrie | βιομηχανία τροφίμων και ποτών, φαρμακευτική βιομηχανία, μη σιδηρούχα μεταλλουργία, εργοστάσιο χημικώ |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Τύπος | Φίλτρο τσέπης, φίλτρο πολυεστέρα |
| Βάρος | 450 ~ 550g / m² |
| Όνομα Προϊόντος | Αντιστατική τσάντα φίλτρων πολυεστέρα |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο Industrie | βιομηχανία τροφίμων και ποτών, βιομηχανία φαρμάκων, μη σιδηρούχος μεταλλουργία, εργοστάσιο χημικής β |
| Χρήση | Συλλέκτης σκόνης βιομηχανίας |
| Τύπος | Φίλτρο τσεπών, φίλτρο πολυεστέρα |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Όνομα Προϊόντος | Τσάντα φίλτρων φίμπεργκλας FMS |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο Industrie | χρησιμοποιημένος στο χαλυβουργείο, τσιμεντοβιομηχανία, καύση, καίγοντας λέβητας άνθρακα, αποτέφρωση |
| Χρήση | φίλτρο σκόνης |
| Τύπος | Φίλτρο τσεπών, φίλτρο φίμπεργκλας FMS |
| Βάρος | 800gsm |
| Αλκαλική αντίσταση | Ναι. |
|---|---|
| Αντίσταση | Αλκάλιο ανθεκτικό |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Αντίσταση θερμοκρασίας | 120℃ |
| Αλκαλική αντίσταση | Ναι. |
|---|---|
| Αντίσταση | Αλκάλιο ανθεκτικό |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Αντίσταση θερμοκρασίας | 120℃ |
| Αλκαλική αντίσταση | Ναι. |
|---|---|
| Αντίσταση | Αλκάλιο ανθεκτικό |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Αντίσταση θερμοκρασίας | 120℃ |