| Ονομασία προϊόντος | Φίλτρο σκόνης αεριωθούμενου αερίου,υψηλής θερμοκρασίας Nomex υλικό φίλτρο υφάσματος βελόνα felt σακο |
|---|---|
| Υλικό σακούλας | Αραμίδη, υαλοπλαστική, PTFE, P84, PPS, Nomex, Πολυέστερο |
| Δάχος | 1,8-2,8 χλστ |
| μέγεθος | Προσαρμοσμένη σακούλα φίλτρου σκόνης, 130*6000mm |
| Βάρος | 400-800GSM ((± 5%) |
| Όνομα προϊόντος | Πολυεστέρας, αραμίδα, PPS, P84, υαλοβάμβακα, τσάντα φίλτρου PTFE |
|---|---|
| Εφαρμοστέος βιομηχανία | τσιμέντο Palnt, εργοστάσιο παραγωγής ηλεκτρικής ενέργειας, χάλυβα |
| Χρήση | Συλλέκτης σκόνης βιομηχανίας |
| Τύπος | Φίλτρο τσέπης, φίλτρο πολυεστέρα |
| Βάρος | 400GSM ~ 550GSM |
| Ονομασία προϊόντος | Υψηλής θερμοκρασίας σακούλα φίλτρου από γυαλί |
|---|---|
| Βάρος | 830GSM |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης, φίλτρο αέρα, χάλυβα, μαύρο άνθρακα, εργοστάσιο τσιμέντου |
| Υλικό | Φίμπεργκλας |
| Ονομασία προϊόντος | Υψηλής θερμοκρασίας σακούλα φίλτρου από γυαλί |
|---|---|
| Βάρος | 830GSM |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης, φίλτρο αέρα, χάλυβα, μαύρο άνθρακα, εργοστάσιο τσιμέντου |
| Υλικό | Φύλλα γυαλί |
| Ονομασία προϊόντος | Υψηλής θερμοκρασίας σακούλα φίλτρου από γυαλί |
|---|---|
| Βάρος | 830GSM |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης, φίλτρο αέρα, χάλυβα, μαύρο άνθρακα, εργοστάσιο τσιμέντου |
| Υλικό | Φύλλα γυαλί |
| Όνομα προϊόντων | Η τσάντα φίλτρων τσιμέντου η αισθητή τσάντα φίλτρων φίμπεργκλας |
|---|---|
| Χρήση | Συλλέκτης σκόνης βιομηχανίας |
| Τύπος | Φίλτρο τσέπης, φίλτρο φίμπεργκλας |
| Βάρος | 630GSM |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Υλικό | Πολυεστέρας, P84, ΜΑΔ, Aramid, PTFE κ.λπ. |
|---|---|
| Βάρος | 500~550g/m2 |
| Πάχος | 1.8~2.0mm |
| Λήξη επιφάνειας | , Calandered, θερμότητα-σύνολο |
| Μορφή | Αστέρι ή σύμφωνα με το σχέδιό σας |
| Όνομα Προϊόντος | FMS με την τσάντα φίλτρων φίμπεργκλας μεμβρανών PTFE |
|---|---|
| Χρήση | Συλλέκτης σκόνης βιομηχανίας |
| Βάρος | 800gsm |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένη |
| Τύπος | Φίλτρο τσεπών, τσάντα φίλτρων σκόνης, αντίστροφος αέρας |
| Όνομα προϊόντος | Πωλ. 84 (πολυμίδιο) σακούλα φίλτρου σκόνης |
|---|---|
| Εφαρμοστέος βιομηχανία | εργοστάσιο τσιμέντου, εργοστάσιο χάλυβα, εργοστάσιο ηλεκτρικής ενέργειας κλπ. |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης, φίλτρο αέρα, φίλτρο συλλέκτη σκόνης |
| Τύπος | Φίλτρο τσεπών, φίλτρο P84 |
| Βάρος | 400~550GSM |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης, φίλτρο αέρα, υγρό φίλτρο, συλλέκτης σκόνης, υγρή διήθηση |
|---|---|
| Τύπος | Φίλτρο τσεπών, τσάντα φίλτρων πλέγματος, τσάντα εγγράφου ηλεκτρικών σκουπών, τσάντα φίλτρων σκόνης, |
| Υλικό της τσάντας | Αραμίδιο, Nomex,, Πολυεστέρας, PTFE, Fiberglass |
| Εφαρμογή | Συλλέκτης σκόνης βιομηχανίας, τσιμεντοβιομηχανία, σπίτι τσαντών συλλεκτών σκόνης, μίγμα ασφάλτου, βι |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Εγκαταστάσεις κατασκευής, ενέργεια & Μεταλλεία, κατασκευή works  |