| Ονομασία προϊόντος | Τύπος φίλτρου συλλέκτη σκόνης |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο Industrie | Καταστήματα οικοδομικού υλικού, εγκαταστάσεις κατασκευής, καταστήματα εκτύπωσης, εργασίες Costructio |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Τύπος | Φίλτρο τσεπών, φίλτρο P84 |
| Βάρος | 500~550GSM |
| Όνομα Προϊόντος | Τσάντα φίλτρων πολυεστέρα |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο Industrie | Τρόφιμα, τσιμεντοβιομηχανία, εγκαταστάσεις παραγωγής ενέργειας, χαλυβουργείο κ.λπ. |
| Χρήση | φίλτρο σκόνης |
| Τύπος | Φίλτρο τσεπών, ύφασμα φίλτρων πολυεστέρα |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Όνομα Προϊόντος | Τσάντα φίλτρων πολυεστέρα για την τσιμεντοβιομηχανία |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο Industrie | βιομηχανία τροφίμων και ποτών, βιομηχανία φαρμάκων, μη σιδηρούχος μεταλλουργία, εργοστάσιο χημικής β |
| Χρήση | φίλτρο σκόνης |
| Τύπος | Φίλτρο τσεπών, τσάντα φίλτρων πολυεστέρα |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Όνομα Προϊόντος | Τσάντα φίλτρων φίμπεργκλας FMS |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο Industrie | χρησιμοποιημένος στο χαλυβουργείο, τσιμεντοβιομηχανία, καύση, καίγοντας λέβητας άνθρακα, αποτέφρωση |
| Χρήση | φίλτρο σκόνης |
| Τύπος | Φίλτρο τσεπών, φίλτρο φίμπεργκλας FMS |
| Βάρος | 800gsm |
| Ονομασία προϊόντος | Φίλτρο σκόνης αεριωθούμενου αερίου,υψηλής θερμοκρασίας Nomex υλικό φίλτρο υφάσματος βελόνα felt σακο |
|---|---|
| Υλικό σακούλας | Αραμίδη, υαλοπλαστική, PTFE, P84, PPS, Nomex, Πολυέστερο |
| Δάχος | 1,8-2,8 χλστ |
| μέγεθος | Προσαρμοσμένη σακούλα φίλτρου σκόνης, 130*6000mm |
| Βάρος | 400-800GSM ((± 5%) |
| Υλικό | Πολυεστέρας, P84, ΜΑΔ, Aramid, PTFE κ.λπ. |
|---|---|
| Βάρος | 500~550g/m2 |
| Πάχος | 1.8~2.0mm |
| Λήξη επιφάνειας | , Calandered, θερμότητα-σύνολο |
| Μορφή | Αστέρι ή σύμφωνα με το σχέδιό σας |
| Όνομα προϊόντων | Τσάντα φίλτρων ΜΑΔ |
|---|---|
| Βάρος | 500GSM~550GSM |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| χρήση | Φίλτρο σκόνης, φίλτρο αέρα, συλλέκτης σκόνης |
| Τύπος | Φίλτρο τσεπών, τσάντα φίλτρων σκόνης, μη υφανθε'ν φίλτρο |
| Ονομασία προϊόντος | Τσάντα φίλτρων ΜΑΔ |
|---|---|
| Βάρος | 500GSM~550GSM |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης, φίλτρο αέρα, συλλέκτης σκόνης |
| Τύπος | Φίλτρο τσέπης, σακούλα φίλτρας σκόνης, μη υφασμένο φίλτρο |
| Όνομα προϊόντος | Πολυεστέρα Λάδι & Νερό Απωθητικό και Αντι-Στατικό Φίλτρο Τσάντα |
|---|---|
| Χρήση | Συλλέκτης σκόνης βιομηχανίας |
| Τύπος | Φίλτρο τσέπης, φίλτρο πολυεστέρα |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Όνομα προϊόντων | Τσάντα φίλτρων συλλεκτών σκόνης |
|---|---|
| Τύπος | Φίλτρο τσεπών, αισθητό βελόνα φίλτρο πολυεστέρα |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Μέγεθος | προσαρμοσμένος |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης, φίλτρο αέρα, συλλέκτης σκόνης |