| Όνομα προϊόντος | Θήκη φίλτρου Nomex |
|---|---|
| Εφαρμοστέος βιομηχανία | εργοστάσιο τσιμέντου, εργοστάσιο χάλυβα, εργοστάσιο ηλεκτρικής ενέργειας κλπ. |
| Χρήση | Φίλτρο αέρα, φίλτρο σκόνης |
| Πιστοποιητικό | ISO9001:2008 |
| Βάρος | 400GSM ~ 550GSM |
| Ονομασία του προϊόντος | Nomex ((Aramid) με σακούλα φίλτρου με μεμβράνη PTFE |
|---|---|
| Εφαρμόσιμη βιομηχανία | Καταστήματα οικοδομικού υλικού, εγκαταστάσεις κατασκευής, καταστήματα εκτύπωσης, εργασίες Costructio |
| Χρήση | Συλλέκτης σκόνης βιομηχανίας |
| Τύπος | Φίλτρο τσέπης, φίλτρο αραμίδης |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Εφαρμόσιμο Industrie | βιομηχανικός συλλέκτης σκόνης |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | ΜΑΔ, πολυεστέρας, μανίκια φίλτρων Nomex (Aramid) |
| Υλικό της τσάντας | Aramid, ΜΑΔ, PTFE, πολυεστέρας, φίμπεργκλας |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης, φίλτρο αέρα, υγρό φίλτρο, συλλέκτης σκόνης, υγρή διήθηση |
|---|---|
| Τύπος | Φίλτρο τσεπών, τσάντα φίλτρων πλέγματος, τσάντα εγγράφου ηλεκτρικών σκουπών, τσάντα φίλτρων σκόνης, |
| Υλικό της τσάντας | ΜΑΔ, Aramid, Nomex, πολυεστέρας, PTFE, φίμπεργκλας |
| Εφαρμογή | Φίλτρο τσαντών, τσιμεντοβιομηχανία, σπίτι τσαντών συλλεκτών σκόνης, μίγμα ασφάλτου, βιομηχανική αφαί |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Εγκαταστάσεις κατασκευής, ενέργεια & Μεταλλεία, κατασκευή works  |
| Όνομα προϊόντος | Μη υφαντικές σακούλες φίλτρου |
|---|---|
| Εφαρμοστέος βιομηχανία | Εργοστάσιο τσιμέντου, εργοστάσιο ηλεκτρικής ενέργειας, εργοστάσιο χάλυβα, εργοστάσιο μεταλλείων κλπ. |
| Χρήση | Συλλέκτης σκόνης βιομηχανίας |
| Τύπος | Φίλτρο τσέπης, φίλτρο αραμίδης |
| Βάρος | 500GSM~550GSM |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης, φίλτρο αέρα, συλλέκτης σκόνης |
|---|---|
| Τύπος | Φίλτρο τσεπών, τσάντα φίλτρων πλέγματος, τσάντα εγγράφου ηλεκτρικών σκουπών, τσάντα φίλτρων σκόνης, |
| Υλικό της τσάντας | Aramid, μη υφανθε'ν, πολυεστέρας, PTFE, φίμπεργκλας |
| Εφαρμογή | Συλλέκτης σκόνης βιομηχανίας, τσιμεντοβιομηχανία, σπίτι τσαντών συλλεκτών σκόνης, μίγμα ασφάλτου, βι |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Εγκαταστάσεις κατασκευής, ενέργεια & Μεταλλεία, κατασκευή works  , Καταστήματα επισκευής μηχ |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης, φίλτρο αέρα |
|---|---|
| Τύπος | Βιομηχανικός συλλέκτης σκόνης, μη υφασμένο φίλτρο, αντίστροφος αέρας |
| Υλικό σακούλας | Nomex,P84,PTFE,Polyester,PPS,Aramid,Φύρα γυαλιού |
| Εφαρμογή | Συλλέκτης σκόνης βιομηχανίας, Απομάκρυνση σκόνης βιομηχανίας, Σώμα σακούλας συλλέκτη σκόνης |
| μέγεθος | διαμέτρου 100-160mm/μήκος 2000mm-10000, Προσαρμοσμένη σακούλα φίλτρου σκόνης |
| Ονομασία προϊόντος | 100% σακούλα φίλτρου PTFE |
|---|---|
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης, φίλτρο |
| Βάρος | 750gsm |
| μέγεθος | 130X6000mm ή προσαρμοσμένο |
| Εφαρμογή | Συλλέκτης σκόνης βιομηχανίας, φίλτρο σκόνης, φίλτρο σπιτιών τσαντών, υγρός-στερεός χωρισμός, συλλέκτ |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
|---|---|
| Βάρος | 450GSM ~ 850GSM |
| μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Τύπος | Φίλτρο τσεπών, τσάντα φίλτρων πλέγματος, κυκλική τσάντα φίλτρων μεγέθους, τσάντα φίλτρων σκόνης πολυ |
| Υλικό σακούλας | Μη υφασμένα, πολυεστέρα |
| Υλικό | Πολυεστέρας, ΜΑΔ, Aramid, PTFE κ.λπ. |
|---|---|
| Βάρος | 500~550g/m2 |
| Πάχος | 1.8~2.0mm |
| Λήξη επιφάνειας | , Calandered, θερμότητα-σύνολο |
| Τύπος | Αστέρι ή σύμφωνα με το σχέδιό σας |