| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
|---|---|
| Βάρος | 450GSM ~ 850GSM |
| μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Τύπος | Φίλτρο τσεπών, τσάντα φίλτρων πλέγματος, κυκλική τσάντα φίλτρων μεγέθους, τσάντα φίλτρων σκόνης πολυ |
| Υλικό σακούλας | Μη υφασμένα, πολυεστέρα |
| Ονομασία προϊόντος | 100% σακούλα φίλτρου PTFE |
|---|---|
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης, φίλτρο |
| Βάρος | 750gsm |
| μέγεθος | 130X6000mm ή προσαρμοσμένο |
| Εφαρμογή | Συλλέκτης σκόνης βιομηχανίας, φίλτρο σκόνης, φίλτρο σπιτιών τσαντών, υγρός-στερεός χωρισμός, συλλέκτ |
| Υλικό | Πολυεστέρας, ΜΑΔ, Aramid, PTFE κ.λπ. |
|---|---|
| Βάρος | 500~550g/m2 |
| Πάχος | 1.8~2.0mm |
| Λήξη επιφάνειας | , Calandered, θερμότητα-σύνολο |
| Τύπος | Αστέρι ή σύμφωνα με το σχέδιό σας |
| Υλικό | Πολυεστέρας, ΜΑΔ, Aramid, PTFE κ.λπ. |
|---|---|
| Βάρος | 500~550g/m2 |
| Πάχος | 1.8~2.0mm |
| Λήξη επιφάνειας | , Calandered, θερμότητα-σύνολο |
| μορφή | Αστέρι ή σύμφωνα με το σχέδιό σας |
| Όνομα προϊόντος | Φιλτράρισμα |
|---|---|
| Εφαρμοστέος βιομηχανία | Βιομηχανία τροφίμων και ποτών, φαρμακευτική βιομηχανία, μη σιδηρουργική μεταλλουργία, χημικές εγκατα |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Βάρος | 450GSM ~ 850GSM |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης, φίλτρο αέρα, υγρό φίλτρο, συλλέκτης σκόνης, υγρή διήθηση |
|---|---|
| Τύπος | Φίλτρο τσεπών, τσάντα φίλτρων πλέγματος, τσάντα εγγράφου ηλεκτρικών σκουπών, τσάντα φίλτρων σκόνης, |
| Υλικό της τσάντας | Αραμίδιο, Nomex,, Πολυεστέρας, PTFE, Fiberglass |
| Εφαρμογή | Συλλέκτης σκόνης βιομηχανίας, τσιμεντοβιομηχανία, σπίτι τσαντών συλλεκτών σκόνης, μίγμα ασφάλτου, βι |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Εγκαταστάσεις κατασκευής, ενέργεια & Μεταλλεία, κατασκευή works  |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης, φίλτρο αέρα, υγρό φίλτρο, συλλέκτης σκόνης, υγρή διήθηση |
|---|---|
| Τύπος | Φίλτρο τσεπών, τσάντα φίλτρων πλέγματος, τσάντα εγγράφου ηλεκτρικών σκουπών, τσάντα φίλτρων σκόνης, |
| Υλικό της τσάντας | Aramid, μη υφανθε'ν, πολυεστέρας, PTFE, φίμπεργκλας |
| Εφαρμογή | Συλλέκτης σκόνης βιομηχανίας, τσιμεντοβιομηχανία, σπίτι τσαντών συλλεκτών σκόνης, μίγμα ασφάλτου, βι |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Εγκαταστάσεις κατασκευής, ενέργεια & Μεταλλεία, κατασκευή works  , Τρόφιμα & Εργοστάσιο |
| Όνομα προϊόντων | P84 τσάντα φίλτρων |
|---|---|
| Εφαρμογή | Συλλέκτης σκόνης |
| Χρήση | Συλλέκτης σκόνης, φίλτρο αέρα, φίλτρο τσαντών, υγρό φίλτρο |
| Πιστοποιητικό | ISO9001: 2008 |
| Βάρος | 500GSM~550GSM |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης, φίλτρο αέρα, συλλέκτης σκόνης βιομηχανίας |
|---|---|
| Μέγεθος | Custiomized |
| Εφαρμογή | Συλλέκτης σκόνης βιομηχανίας, φίλτρο σκόνης, φίλτρο σπιτιών τσαντών, υγρός-στερεός χωρισμός, συλλέκτ |
| Θερμοκρασία εργασίας | 130 - 260 βαθμός |
| Βάρος | 450-600GSM |
| Όνομα προϊόντων | Πολυεστέρας, Aramid, ΜΑΔ, PTFE, P84, μανίκια φίλτρων PP |
|---|---|
| Εφαρμογή | Συλλέκτης σκόνης |
| Χρήση | Φίλτρο τσαντών, φίλτρο αέρα, φίλτρο σκόνης, υγρό φίλτρο |
| Πιστοποιητικό | ISO9001: 2008 |
| Βάρος | 750GSM~850GSM |