| Υλικό | Πολυεστέρας, ΜΑΔ, Aramid, PTFE κ.λπ. |
|---|---|
| Βάρος | 500~550g/m2 |
| Πάχος | 1.8~2.0mm |
| Λήξη επιφάνειας | , Calandered, θερμότητα-σύνολο |
| Τύπος | Αστέρι ή σύμφωνα με το σχέδιό σας |
| Υλικό | Πολυεστέρας, ΜΑΔ, Aramid, PTFE κ.λπ. |
|---|---|
| Βάρος | 500~550g/m2 |
| Πάχος | 1.8~2.0mm |
| Λήξη επιφάνειας | , Calandered, θερμότητα-σύνολο |
| μορφή | Αστέρι ή σύμφωνα με το σχέδιό σας |
| Χρήση | Υγρό φίλτρο |
|---|---|
| Τύπος | Τσάντα φίλτρων πλέγματος |
| Υλικό της τσάντας | Νάυλον, PP, PE |
| Εφαρμογή | νερό, καφές, υγρό filteration |
| Μέγεθος | Custiomized |
| Χρήση | Υγρό φίλτρο |
|---|---|
| Τύπος | Τσάντα φίλτρων πλέγματος |
| Υλικό της τσάντας | Νάυλον, PP, PE |
| Εφαρμογή | νερό, καφές, υγρό filteration |
| Μέγεθος | Custiomized |
| Χρήση | Φίλτρο υγρού |
|---|---|
| Τύπος | Τσάντα φίλτρων πλέγματος |
| Υλικό σακούλας | Νάιλον, PP, PE |
| Εφαρμογή | Νερό, καφέ, φίλτρο υγρών |
| Μέγεθος | Custiomized |
| Όνομα προϊόντος | Θήκη φίλτρου Nomex |
|---|---|
| Εφαρμοστέος βιομηχανία | εργοστάσιο τσιμέντου, εργοστάσιο χάλυβα, εργοστάσιο ηλεκτρικής ενέργειας κλπ. |
| Χρήση | Φίλτρο αέρα, φίλτρο σκόνης |
| πιστοποιητικό | ISO9001: 2008 |
| Βάρος | 400GSM ~ 550GSM |
| Όνομα προϊόντος | Θήκη φίλτρου Nomex |
|---|---|
| Εφαρμοστέος βιομηχανία | εργοστάσιο τσιμέντου, εργοστάσιο χάλυβα, εργοστάσιο ηλεκτρικής ενέργειας κλπ. |
| Χρήση | Φίλτρο αέρα, φίλτρο σκόνης |
| πιστοποιητικό | ISO9001: 2008 |
| Βάρος | 400GSM ~ 550GSM |
| Όνομα προϊόντος | Θήκη φίλτρου Nomex |
|---|---|
| Εφαρμοστέος βιομηχανία | εργοστάσιο τσιμέντου, εργοστάσιο χάλυβα, εργοστάσιο ηλεκτρικής ενέργειας κλπ. |
| Χρήση | Φίλτρο αέρα, φίλτρο σκόνης |
| πιστοποιητικό | ISO9001: 2008 |
| Βάρος | 400GSM ~ 550GSM |
| Όνομα προϊόντος | Τύπος φίλτρου αραμιδίου |
|---|---|
| Εφαρμοστέος βιομηχανία | εργοστάσιο τσιμέντου, εργοστάσιο χάλυβα, εργοστάσιο ηλεκτρικής ενέργειας κλπ. |
| Χρήση | Φίλτρο αέρα, φίλτρο σκόνης |
| πιστοποιητικό | ISO9001: 2008 |
| Βάρος | 400GSM ~ 550GSM |
| Όνομα προϊόντος | Τύπος φίλτρου αραμιδίου |
|---|---|
| Εφαρμοστέος βιομηχανία | εργοστάσιο τσιμέντου, εργοστάσιο χάλυβα, εργοστάσιο ηλεκτρικής ενέργειας κλπ. |
| Χρήση | Φίλτρο αέρα, φίλτρο σκόνης |
| πιστοποιητικό | ISO9001: 2008 |
| Βάρος | 400GSM ~ 550GSM |