| Όνομα προϊόντος | Αντιστατικά φίλτρα ανθεκτικά σε υψηλές θερμοκρασίες |
|---|---|
| Εφαρμοστέος βιομηχανία | Βιομηχανία τροφίμων και ποτών, φαρμακευτική βιομηχανία, μη σιδηρουργική μεταλλουργία, χημικές εγκατα |
| Χρήση | Φίλτρο συλλέκτη σκόνης βιομηχανίας |
| Τύπος | Φίλτρο τσέπης, φίλτρο πολυεστέρα |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Όνομα προϊόντος | Αντιστατικά φίλτρα ανθεκτικά σε υψηλές θερμοκρασίες |
|---|---|
| Εφαρμοστέος βιομηχανία | Βιομηχανία τροφίμων και ποτών, φαρμακευτική βιομηχανία, μη σιδηρουργική μεταλλουργία, χημικές εγκατα |
| Χρήση | Φίλτρο συλλέκτη σκόνης βιομηχανίας |
| Τύπος | Φίλτρο τσέπης, φίλτρο πολυεστέρα |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Όνομα προϊόντος | Τσάντα φίλτρου Baghouse |
|---|---|
| Εφαρμοστέος βιομηχανία | χρησιμοποιείται στη βιομηχανία τροφίμων και ποτών, εργοστάσιο τσιμέντου, εργοστάσιο παραγωγής ηλεκτρ |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Τύπος | Φίλτρο τσέπης, φίλτρο τσόχας για όλη τη βελόνα |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| υλικό | Πολυεστέρας, PPS, Αραμίδιο, PTFE κ.λπ. |
|---|---|
| Βάρος | 500~550g/m2 |
| Πάχος | 10,8 έως 2,0 mm |
| Φινίρισμα Επιφανειών | Τραγουδισμένο, καλαντερωμένο, ζεστό. |
| Τύπος | αστέρι ή σύμφωνα με το σχέδιό σας |
| υλικό | Πολυεστέρας, PPS, Αραμίδιο, PTFE κ.λπ. |
|---|---|
| Βάρος | 500~550g/m2 |
| Πάχος | 10,8 έως 2,0 mm |
| Φινίρισμα Επιφανειών | Τραγουδισμένο, καλαντερωμένο, ζεστό. |
| Σχήμα | αστέρι ή σύμφωνα με το σχέδιό σας |
| Χρήση | Φίλτρο υγρού |
|---|---|
| Τύπος | Τσάντα φίλτρων πλέγματος |
| Υλικό σακούλας | Νάιλον, PP, PE |
| εφαρμογή | Νερό, καφέ, φίλτρο υγρών |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Χρήση | Φίλτρο υγρού |
|---|---|
| Τύπος | Τσάντα φίλτρων πλέγματος |
| Υλικό σακούλας | Νάιλον, PP, PE |
| εφαρμογή | Νερό, καφέ, φίλτρο υγρών |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Χρήση | Φίλτρο υγρού |
|---|---|
| Τύπος | Τσάντα φίλτρων πλέγματος |
| Υλικό σακούλας | Νάιλον, PP, PE |
| εφαρμογή | Νερό, καφέ, φίλτρο υγρών |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Όνομα προϊόντος | Θήκη φίλτρου Nomex |
|---|---|
| Εφαρμοστέος βιομηχανία | εργοστάσιο τσιμέντου, εργοστάσιο χάλυβα, εργοστάσιο ηλεκτρικής ενέργειας κλπ. |
| Χρήση | Φίλτρο αέρα, φίλτρο σκόνης |
| Πιστοποιητικό | ISO9001:2008 |
| Βάρος | 400GSM ~ 550GSM |
| Όνομα προϊόντος | Θήκη φίλτρου Nomex |
|---|---|
| Εφαρμοστέος βιομηχανία | εργοστάσιο τσιμέντου, εργοστάσιο χάλυβα, εργοστάσιο ηλεκτρικής ενέργειας κλπ. |
| Χρήση | Φίλτρο αέρα, φίλτρο σκόνης |
| Πιστοποιητικό | ISO9001:2008 |
| Βάρος | 400GSM ~ 550GSM |