| Όνομα προϊόντος | PPS με φίλτρο τσάντα μεμβράνης PTFE |
|---|---|
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης, ατσάλι, φίλτρο αέρα |
| Τύπος | Φίλτρο τσέπης, παλμικός πίδακας, αντίστροφος αέρας, που χρησιμοποιείται σε εξοπλισμό χαλυβουργίας |
| Υλικό σακούλας | Fiberglass, PE, Μη υφασμένο, PTFE |
| Χρήση | Φίλτρο υγρού |
|---|---|
| Τύπος | Τύπος φίλτρου υγρού νερού,σακούλα φίλτρου πετρελαίου |
| Υλικό σακούλας | PTFE, Νάιλον, PP, PE |
| Εφαρμογή | Νερό, καφέ, φίλτρο υγρών |
| Μέγεθος | Custiomized |
| product name | Polyester,Nomex,PPS,P84,Fiberglass,PTFE Filter Bag |
|---|---|
| Material | Fiberglass |
| Weight | 750GSM~850GSM |
| Thickness | 1.8-2.8mm |
| Size | Customized |
| product name | FMS,Polyester,Nomex,PPS,P84,Fiberglass,PTFE Filter Bag |
|---|---|
| Material | Fiberglass |
| Weight | 750GSM~850GSM |
| Thickness | 1.8-2.8mm |
| Size | Customized |
| Material | PTFE ,PPS,P84,Fiberglass |
|---|---|
| Usage | Dust Filter,Air Filter,steel,carbon black,cement plant |
| product name | Polyester,Nomex,PPS,P84,Fiberglass,PTFE Filter Bag |
| Δάχος | 1,8-2,8 χλστ |
| Weight | 750GSM~850GSM |
| Όνομα προϊόντος | Σακούλα φίλτρου πολυεστέρας, Nomex, PPS, P84, Fiberglass, PTFE |
|---|---|
| Υλικό | Fiberglass |
| Βάρος | 750GSM~850GSM |
| Πάχος | 1,8-2,8 χλστ |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Πολυεστέρας, P84, ΜΑΔ, Aramid, PTFE κ.λπ. |
|---|---|
| Βάρος | 500~550g/m2 |
| Πάχος | 1.8~2.0mm |
| Λήξη επιφάνειας | , Calandered, θερμότητα-σύνολο |
| Μορφή | Αστέρι ή σύμφωνα με το σχέδιό σας |
| Χρήση | Φίλτρο υγρού |
|---|---|
| Τύπος | Τσάντα φίλτρων πλέγματος |
| Υλικό σακούλας | Νάιλον, PP, PE |
| Εφαρμογή | Νερό, καφέ, φίλτρο υγρών |
| Μέγεθος | Custiomized |
| Χρήση | Υγρό φίλτρο |
|---|---|
| Τύπος | Τσάντα φίλτρων πλέγματος |
| Υλικό της τσάντας | Νάυλον, PP, PE |
| Εφαρμογή | νερό, καφές, υγρό filteration |
| Μέγεθος | Custiomized |
| Χρήση | Φίλτρο υγρού |
|---|---|
| Τύπος | Τύπος φίλτρου υγρού νερού,σακούλα φίλτρου πετρελαίου |
| Υλικό σακούλας | PTFE, Νάιλον, PP, PE |
| Εφαρμογή | Νερό, καφέ, φίλτρο υγρών |
| Μέγεθος | Custiomized |