| Όνομα προϊόντος | Πολυεστέρας, αραμίδα, PPS, P84, υαλοβάμβακα, τσάντα φίλτρου PTFE |
|---|---|
| Εφαρμοστέος βιομηχανία | τσιμέντο Palnt, εργοστάσιο παραγωγής ηλεκτρικής ενέργειας, χάλυβα |
| Χρήση | Συλλέκτης σκόνης βιομηχανίας |
| Τύπος | Φίλτρο τσέπης, φίλτρο πολυεστέρα |
| Βάρος | 400GSM ~ 550GSM |
| Όνομα προϊόντων | Τσάντα φίλτρων |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο Industrie | βιομηχανία τροφίμων και ποτών, βιομηχανία φαρμάκων, μη σιδηρούχος μεταλλουργία, εργοστάσιο χημικής β |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Βάρος | 450GSM~850GSM |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης, φίλτρο αέρα, υγρό φίλτρο, συλλέκτης σκόνης, υγρή διήθηση |
|---|---|
| Τύπος | Φίλτρο τσεπών, τσάντα φίλτρων πλέγματος, τσάντα εγγράφου ηλεκτρικών σκουπών, τσάντα φίλτρων σκόνης, |
| Υλικό της τσάντας | Aramid, μη υφανθε'ν, πολυεστέρας, PTFE, φίμπεργκλας |
| Εφαρμογή | Συλλέκτης σκόνης βιομηχανίας, τσιμεντοβιομηχανία, σπίτι τσαντών συλλεκτών σκόνης, μίγμα ασφάλτου, βι |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Εγκαταστάσεις κατασκευής, ενέργεια & Μεταλλεία, κατασκευή works  |
| Υλικό | Πολυεστέρας, P84, ΜΑΔ, Aramid, PTFE κ.λπ. |
|---|---|
| Βάρος | 500~550g/m2 |
| Πάχος | 1.8~2.0mm |
| Λήξη επιφάνειας | , Calandered, θερμότητα-σύνολο |
| Μορφή | Αστέρι ή σύμφωνα με το σχέδιό σας |
| Ονομασία προϊόντος | Τσάντα φίλτρων πολυεστέρα |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο Industrie | Βιομηχανία τροφίμων και ποτών, φαρμακευτική βιομηχανία, μη σιδηρουργική μεταλλουργία, χημικές εγκατα |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης, υγρό φίλτρο, φίλτρο αέρα, συλλέκτης σκόνης βιομηχανίας |
|---|---|
| Τύπος | Φίλτρο τσεπών, τσάντα φίλτρων πλέγματος |
| Υλικό της τσάντας | Μη υφανθείς, πολυεστέρας, ΜΑΔ, φίμπεργκλας, aramid |
| Υλικό | Πολυεστέρας, νάυλον, πολυπροπυλένιο, ΜΑΔ μη υφανθείσα, χάλυβας άνθρακα |
| Μέγεθος | Custiomized |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης, υγρό φίλτρο, φίλτρο αέρα, συλλέκτης σκόνης βιομηχανίας |
|---|---|
| Τύπος | Φίλτρο τσεπών, τσάντα φίλτρων πλέγματος, τσάντα φίλτρων σκόνης πολυεστέρα, συλλέκτης σκόνης υφάσματο |
| Υλικό της τσάντας | Μη υφανθείς, πολυεστέρας, ΜΑΔ, φίμπεργκλας, aramid |
| Υλικό | Πολυεστέρας, νάυλον, πολυπροπυλένιο, ΜΑΔ μη υφανθείσα |
| Μέγεθος | Custiomized |
| Όνομα προϊόντος | Φιλτράρισμα |
|---|---|
| Εφαρμοστέος βιομηχανία | Βιομηχανία τροφίμων και ποτών, φαρμακευτική βιομηχανία, μη σιδηρουργική μεταλλουργία, χημικές εγκατα |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Βάρος | 450GSM ~ 850GSM |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Πολυεστέρας, ΜΑΔ, Aramid, PTFE κ.λπ. |
|---|---|
| Βάρος | 500~550g/m2 |
| Πάχος | 1.8~2.0mm |
| Ράβοντας νήμα | Πολυεστέρας, Aramid, PTFE |
| Μέγεθος | Customed |
| Ονομασία προϊόντος | Πολυπροπυλένιο (PP) σακούλα φίλτρου |
|---|---|
| Εφαρμόσιμη βιομηχανία | Βιομηχανία τροφίμων, εργοστάσιο τσιμέντου |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| μέγεθος | Προσαρμοσμένο |