| Χρήση | Φίλτρο σκόνης, υγρό φίλτρο, φίλτρο αέρα, συλλέκτης σκόνης βιομηχανίας |
|---|---|
| Τύπος | Φίλτρο τσεπών, τσάντα φίλτρων πλέγματος, κυκλική τσάντα φίλτρων μεγέθους, τσάντα φίλτρων σκόνης πολυ |
| Υλικό της τσάντας | Μη υφανθείς, πολυεστέρας, ΜΑΔ, φίμπεργκλας, aramid |
| Υλικό | Πολυεστέρας, πολυπροπυλένιο, ΜΑΔ μη υφανθείσα |
| Size | Custiomized |
| Όνομα Προϊόντος | Τσάντα φίλτρων Baghouse |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο Industrie | χρησιμοποιημένος στη βιομηχανία τροφίμων και ποτών, την τσιμεντοβιομηχανία, τις εγκαταστάσεις παραγω |
| Χρήση | φίλτρο σκόνης |
| Τύπος | Φίλτρο τσεπών, όλο αισθητό το βελόνα φίλτρο |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Υλικό | Πολυεστέρας, ΜΑΔ, Aramid, PTFE κ.λπ. |
|---|---|
| Βάρος | 500~550g/m2 |
| Πάχος | 1.8~2.0mm |
| Λήξη επιφάνειας | , Calandered, θερμότητα-σύνολο |
| Τύπος | Αστέρι ή σύμφωνα με το σχέδιό σας |
| Υλικό | Πολυεστέρας, ΜΑΔ, Aramid, PTFE κ.λπ. |
|---|---|
| Βάρος | 500~550g/m2 |
| Πάχος | 1.8~2.0mm |
| Λήξη επιφάνειας | , Calandered, θερμότητα-σύνολο |
| μορφή | Αστέρι ή σύμφωνα με το σχέδιό σας |
| Όνομα προϊόντων | Κλουβί φίλτρου άνθρακα χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο Industrie | εργοστάσιο τσιμέντου, εργοστάσιο παραγωγής ενέργειας, εργοστάσιο χάλυβα |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | ομαλή, ελαφριά, ευθεία |
| Κύρια λειτουργία | σκελετός σάκου φίλτρου |
| Μορφή | Μορφή συνήθειας |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης, φίλτρο αέρα, υγρό φίλτρο, συλλέκτης σκόνης, υγρή διήθηση |
|---|---|
| Τύπος | Φίλτρο τσεπών, τσάντα φίλτρων πλέγματος, τσάντα εγγράφου ηλεκτρικών σκουπών, τσάντα φίλτρων σκόνης, |
| Υλικό της τσάντας | Aramid, μη υφανθε'ν, πολυεστέρας, PTFE, φίμπεργκλας |
| Εφαρμογή | Συλλέκτης σκόνης βιομηχανίας, τσιμεντοβιομηχανία, σπίτι τσαντών συλλεκτών σκόνης, μίγμα ασφάλτου, βι |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Εγκαταστάσεις κατασκευής, ενέργεια & Μεταλλεία, κατασκευή works  |
| Όνομα προϊόντων | Τσάντα φίλτρων συλλεκτών σκόνης |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο Industrie | Χαλυβουργείο, εγκαταστάσεις παραγωγής ενέργειας, τσιμεντοβιομηχανία κ.λπ. |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Υλικό | Όλη η βελόνα αισθητή |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένο κλουβί τσαντών φίλτρων χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο Industrie | Τσιμεντοβιομηχανία, εγκαταστάσεις παραγωγής ενέργειας, χαλυβουργείο |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | ομαλός, μικρός, κατ' ευθείαν |
| Κύρια λειτουργία | σκελετός τσαντών φίλτρων |
| Σχήμα | μορφή συνήθειας |