| Όνομα προϊόντων | Η τσάντα φίλτρων τσιμέντου η αισθητή τσάντα φίλτρων φίμπεργκλας |
|---|---|
| Χρήση | Συλλέκτης σκόνης βιομηχανίας |
| Τύπος | Φίλτρο τσέπης, φίλτρο φίμπεργκλας |
| Βάρος | 630GSM |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Υλικό | Πολυεστέρας, P84, ΜΑΔ, Aramid, PTFE κ.λπ. |
|---|---|
| Βάρος | 500~550g/m2 |
| Πάχος | 1.8~2.0mm |
| Λήξη επιφάνειας | , Calandered, θερμότητα-σύνολο |
| Μορφή | Αστέρι ή σύμφωνα με το σχέδιό σας |
| Εφαρμόσιμος | Συλλέκτης σκόνης βιομηχανίας |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Τσάντες φίλτρων συλλεκτών σκόνης |
| διαπερατό | 150L/dm2.min |
| Αντοχή στα οξέα | Εξοχος |
| Μέγεθος Τσάντας | DIA 142mm |
| Όνομα Προϊόντος | FMS με την τσάντα φίλτρων φίμπεργκλας μεμβρανών PTFE |
|---|---|
| Χρήση | Συλλέκτης σκόνης βιομηχανίας |
| Βάρος | 800gsm |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένη |
| Τύπος | Φίλτρο τσεπών, τσάντα φίλτρων σκόνης, αντίστροφος αέρας |
| Όνομα προϊόντος | Σακούλα φίλτρου σκόνης PTFE P84 (Πολυιμίδιο). |
|---|---|
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης, φίλτρο αέρα, φίλτρο συλλέκτη σκόνης |
| Τύπος | Φίλτρο τσεπών, φίλτρο P84 |
| Βάρος | 400~550GSM |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | προσαρμόστε |
| Όνομα προϊόντος | Πωλ. 84 (πολυμίδιο) σακούλα φίλτρου σκόνης |
|---|---|
| Εφαρμοστέος βιομηχανία | εργοστάσιο τσιμέντου, εργοστάσιο χάλυβα, εργοστάσιο ηλεκτρικής ενέργειας κλπ. |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης, φίλτρο αέρα, φίλτρο συλλέκτη σκόνης |
| Τύπος | Φίλτρο τσεπών, φίλτρο P84 |
| Βάρος | 400~550GSM |
| Όνομα προϊόντος | Πωλ. 84 (πολυμίδιο) σακούλα φίλτρου σκόνης |
|---|---|
| Εφαρμοστέος βιομηχανία | Καταστήματα οικοδομικού υλικού, εγκαταστάσεις κατασκευής, καταστήματα εκτύπωσης, εργασίες Costructio |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης, φίλτρο αέρα, φίλτρο συλλέκτη σκόνης |
| Τύπος | Φίλτρο τσεπών, φίλτρο P84 |
| Βάρος | 400~550GSM |
| Υλικό | αντιστατικό ύφασμα φίλτρων πολυεστέρα |
|---|---|
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης, φίλτρο αέρα, συλλέκτης σκόνης βιομηχανίας |
| Τύπος | ocket, τσάντα φίλτρων πλέγματος, κυκλική τσάντα φίλτρων μεγέθους, τσάντα φίλτρων σκόνης πολυεστέρα, |
| Μέγεθος | Custiomized |
| εφαρμογή | Συλλέκτης σκόνης βιομηχανίας, φίλτρο σκόνης, φίλτρο σπιτιών τσαντών, υγρός-στερεός χωρισμός, συλλέκτ |
| Ονομασία προϊόντος | Αντιστατικά φίλτρα ανθεκτικά σε υψηλές θερμοκρασίες |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο Industrie | Βιομηχανία τροφίμων και ποτών, φαρμακευτική βιομηχανία, μη σιδηρουργική μεταλλουργία, χημικές εγκατα |
| Χρήση | Φίλτρο συλλέκτη σκόνης βιομηχανίας |
| Τύπος | Φίλτρο τσέπης, φίλτρο πολυεστέρα |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Όνομα Προϊόντος | Τσάντα φίλτρων φίμπεργκλας |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο Industrie | Χαλυβουργείο, τσιμεντοβιομηχανία, καύση, καίγοντας λέβητας άνθρακα, αποτέφρωση Waster, παραγωγή των |
| Χρήση | φίλτρο σκόνης |
| Τύπος | Φίλτρο τσεπών, μέση αλκαλική τσάντα φίλτρων φίμπεργκλας |
| Βάρος | 630GSM |