| Όνομα προϊόντων | Τσάντα φίλτρων πολυεστέρα oil&water απωθητική |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο Industrie | βιομηχανία τροφίμων και ποτών, φαρμακευτική βιομηχανία, μη σιδηρούχα μεταλλουργία, εργοστάσιο χημικώ |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης, φίλτρο αέρα, συλλέκτης σκόνης βιομηχανίας |
|---|---|
| Υλικό της τσάντας | Μη υφαντά |
| Υλικό | arcylic |
| Μέγεθος | Custiomized |
| εφαρμογή | Συλλέκτης σκόνης βιομηχανίας, φίλτρο σκόνης, φίλτρο σπιτιών τσαντών, υγρός-στερεός χωρισμός, συλλέκτ |
| Τύπος | Τσάντα φίλτρων Snapband |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής | Πολύ |
| Αντίσταση | Αλκάλιο ανθεκτικό |
| Αποδοτικότητα διήθησης | 99.9% |
| Αντίσταση θερμοκρασίας | 120℃ |
| Υλικό | Πολυεστέρας, ΜΑΔ, Aramid, PTFE κ.λπ. |
|---|---|
| Βάρος | 500~550g/m2 |
| Πάχος | 1.8~2.0mm |
| Ράβοντας νήμα | Πολυεστέρας, Aramid, PTFE |
| Μέγεθος | Customed |
| Υλικό | Πολυεστέρας, ΜΑΔ, Aramid, PTFE κ.λπ. |
|---|---|
| Βάρος | 500~550g/m2 |
| Πάχος | 1.8~2.0mm |
| Λήξη επιφάνειας | , Calandered, θερμότητα-σύνολο |
| Τύπος | Αστέρι ή σύμφωνα με το σχέδιό σας |
| Υλικό | αντιστατικό ύφασμα φίλτρων πολυεστέρα |
|---|---|
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης, φίλτρο αέρα, συλλέκτης σκόνης βιομηχανίας |
| Τύπος | ocket, τσάντα φίλτρων πλέγματος, κυκλική τσάντα φίλτρων μεγέθους, τσάντα φίλτρων σκόνης πολυεστέρα, |
| Μέγεθος | Custiomized |
| εφαρμογή | Συλλέκτης σκόνης βιομηχανίας, φίλτρο σκόνης, φίλτρο σπιτιών τσαντών, υγρός-στερεός χωρισμός, συλλέκτ |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης, φίλτρο αέρα, συλλέκτης σκόνης βιομηχανίας |
|---|---|
| Υλικό της τσάντας | Μη υφαντά |
| Υλικό | arcylic |
| Μέγεθος | Custiomized |
| εφαρμογή | Συλλέκτης σκόνης βιομηχανίας, φίλτρο σκόνης, φίλτρο σπιτιών τσαντών, υγρός-στερεός χωρισμός, συλλέκτ |
| Ονομασία προϊόντος | Τσάντα φίλτρων πολυεστέρα |
|---|---|
| Εφαρμόσιμη βιομηχανία | Βιομηχανία τροφίμων και ποτών, φαρμακευτική βιομηχανία, μη σιδηρουργική μεταλλουργία, χημικές εγκατα |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Τύπος | Φίλτρο τσέπης, φίλτρο πολυεστέρα |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Όνομα προϊόντων | Αντιστατική τσάντα φίλτρου πολυεστέρα |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο Industrie | βιομηχανία τροφίμων και ποτών, φαρμακευτική βιομηχανία, μη σιδηρούχα μεταλλουργία, εργοστάσιο χημικώ |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Τύπος | Φίλτρο τσέπης, φίλτρο πολυεστέρα |
| Βάρος | 450 ~ 550g / m² |
| Ονομασία του προϊόντος | Πολυεστέρας λάδι και υδατοαποστάτευση σακούλα φίλτρα |
|---|---|
| Εφαρμόσιμη βιομηχανία | Βιομηχανία τροφίμων και ποτών, φαρμακευτική βιομηχανία, μη σιδηρουργική μεταλλουργία, χημικές εγκατα |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Τύπος | Φίλτρο τσέπης, φίλτρο πολυεστέρα |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |