| Όνομα Προϊόντος | Αισθητή τσάντα φίλτρων |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο Industrie | Τσιμεντοβιομηχανία, εγκαταστάσεις παραγωγής ενέργειας, χαλυβουργείο, εγκαταστάσεις ασφάλτου, εξάγοντ |
| Χρήση | φίλτρο σκόνης |
| Τύπος | Φίλτρο τσεπών, τσάντα φίλτρων σκόνης Aramid |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Υλικό | αντιστατικό ύφασμα φίλτρων πολυεστέρα |
|---|---|
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης, φίλτρο αέρα, συλλέκτης σκόνης βιομηχανίας |
| Τύπος | ocket, τσάντα φίλτρων πλέγματος, κυκλική τσάντα φίλτρων μεγέθους, τσάντα φίλτρων σκόνης πολυεστέρα, |
| Μέγεθος | Custiomized |
| εφαρμογή | Συλλέκτης σκόνης βιομηχανίας, φίλτρο σκόνης, φίλτρο σπιτιών τσαντών, υγρός-στερεός χωρισμός, συλλέκτ |
| Όνομα προϊόντων | Μη υφανθείσα τσάντα φίλτρων πολυεστέρα |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο Industrie | βιομηχανία τροφίμων και ποτών, βιομηχανία φαρμάκων, μη σιδηρούχος μεταλλουργία, εργοστάσιο χημικής β |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης, φίλτρο αέρα, βιομηχανικός συλλέκτης σκόνης |
|---|---|
| Τύπος | Φίλτρο τσέπης, σακούλα φίλτρου σκόνης από πολυεστέρα, Συλλέκτης υφασμάτινων σκόνης |
| Υλικό σακούλας | Μη υφασμένα, πολυεστέρα |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
| Μέγεθος | Φυλακισμένος |
| Ονομασία προϊόντος | Πολυπροπυλένιο (PP) σακούλα φίλτρου |
|---|---|
| Εφαρμόσιμη βιομηχανία | Βιομηχανία τροφίμων, εργοστάσιο τσιμέντου |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Ονομασία προϊόντος | Φίλτρο σκόνης αεριωθούμενου αερίου,υψηλής θερμοκρασίας Nomex υλικό φίλτρο υφάσματος βελόνα felt σακο |
|---|---|
| Υλικό σακούλας | Αραμίδη, υαλοπλαστική, PTFE, P84, PPS, Nomex, Πολυέστερο |
| Βάρος | 400-600GSM ((± 5%) |
| Τύπος | Τύπος φίλτρου πλέγματος, συλλέκτης σκόνης βιομηχανικής χρήσης, μη υφασμένο φίλτρο |
| μέγεθος | Προσαρμοσμένη σακούλα φίλτρου σκόνης, 130*6000mm |
| Όνομα προϊόντος | Τύπος φίλτρου συλλέκτη σκόνης |
|---|---|
| Εφαρμοστέος βιομηχανία | Βιομηχανία τροφίμων και ποτών, φαρμακευτική βιομηχανία, μη σιδηρουργική μεταλλουργία, χημικές εγκατα |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Τύπος | Φίλτρο τσέπης, φίλτρο πολυεστέρα |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Όνομα προϊόντων | Τσάντα φίλτρων ΜΑΔ |
|---|---|
| Βάρος | 500GSM~550GSM |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| χρήση | Φίλτρο σκόνης, φίλτρο αέρα, συλλέκτης σκόνης |
| Τύπος | Φίλτρο τσεπών, τσάντα φίλτρων σκόνης, μη υφανθε'ν φίλτρο |
| Σχήμα | Κύλινδρο |
|---|---|
| Αποτελεσματικότητα | Διήθηση υψηλής αποδοτικότητας |
| Υλικό | αισθητός |
| Δάχος | 10,8 έως 2,0 mm |
| Αντίσταση στα οξέα | - Ναι, ναι. |
| product name | Polyester,Nomex,PPS,P84,Fiberglass,PTFE Filter Bag |
|---|---|
| Material | Fiberglass |
| Weight | 750GSM~850GSM |
| Thickness | 1.8-2.8mm |
| Size | Customized |