| Υλικό | Πολυεστέρας, ΜΑΔ, Aramid, PTFE κ.λπ. |
|---|---|
| Βάρος | 500~550g/m2 |
| Πάχος | 1.8~2.0mm |
| Λήξη επιφάνειας | , Calandered, θερμότητα-σύνολο |
| Τύπος | Αστέρι ή σύμφωνα με το σχέδιό σας |
| Υλικό | Πολυεστέρας, ΜΑΔ, Aramid, PTFE κ.λπ. |
|---|---|
| Βάρος | 500~550g/m2 |
| Πάχος | 1.8~2.0mm |
| Λήξη επιφάνειας | , Calandered, θερμότητα-σύνολο |
| μορφή | Αστέρι ή σύμφωνα με το σχέδιό σας |
| Όνομα προϊόντος | Πολυεστέρα Λάδι & Νερό Απωθητικό και Αντι-Στατικό Φίλτρο Τσάντα |
|---|---|
| Χρήση | Συλλέκτης σκόνης βιομηχανίας |
| Τύπος | Φίλτρο τσέπης, φίλτρο πολυεστέρα |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Όνομα προϊόντος | Υψηλής θερμοκρασίας σακούλα φίλτρου από γυαλί |
|---|---|
| Βάρος | 830GSM |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | Προσαρμοσμένο |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης, φίλτρο αέρα, χάλυβα, μαύρο άνθρακα, εργοστάσιο τσιμέντου |
| Υλικό | υαλοβάμβακα |
| Όνομα προϊόντων | Υψηλής θερμοκρασίας τσάντα φίλτρων φίμπεργκλας |
|---|---|
| Βάρος | 830GSM |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης, φίλτρο αέρα, χάλυβας, ο Μαύρος άνθρακα, τσιμεντοβιομηχανία |
| Υλικό | Φίμπεργκλας |
| Όνομα προϊόντων | Υψηλής θερμοκρασίας τσάντα φίλτρων φίμπεργκλας |
|---|---|
| Βάρος | 830GSM |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης, φίλτρο αέρα, χάλυβας, ο Μαύρος άνθρακα, τσιμεντοβιομηχανία |
| Υλικό | Φίμπεργκλας |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Χρήση | Βιομηχανικός |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υλικό | Ανοξείδωτο 304/316L ή Carbonsteel |
| Συσκευασία | χαρτοκιβώτιο |
| Ονομασία προϊόντος | Υψηλής θερμοκρασίας σακούλα φίλτρου από γυαλί |
|---|---|
| Βάρος | 830GSM |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης, φίλτρο αέρα, χάλυβα, μαύρο άνθρακα, εργοστάσιο τσιμέντου |
| Υλικό | Φίμπεργκλας |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης, υγρό φίλτρο, φίλτρο αέρα, συλλέκτης σκόνης βιομηχανίας |
|---|---|
| Τύπος | Φίλτρο τσεπών, τσάντα φίλτρων πλέγματος, τσάντα φίλτρων σκόνης πολυεστέρα, συλλέκτης σκόνης υφάσματο |
| Υλικό της τσάντας | Μη υφανθείς, πολυεστέρας, ΜΑΔ, φίμπεργκλας, aramid |
| Υλικό | Πολυεστέρας, νάυλον, πολυπροπυλένιο, ΜΑΔ μη υφανθείσα |
| Μέγεθος | Custiomized |
| Όνομα προϊόντων | Τσάντα φίλτρων φίμπεργκλας FMS |
|---|---|
| Χρήση | Συλλέκτης σκόνης βιομηχανίας |
| Τύπος | Φίλτρο τσεπών, φίλτρο FMS |
| Βάρος | 800GSM |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |