| Ονομασία προϊόντος | Πολυεστέρας αντιστατική σακούλα φίλτρου |
|---|---|
| Βάρος | 400GSM ~ 550GSM |
| Υλικό | Arcylic, πολυεστέρας, P84, ΜΑΔ, Aramid, PTFE κ.λπ. |
| Θερμοκρασία εργασίας | 130-150℃ |
| Εφαρμογή | Συλλέκτης σκόνης βιομηχανίας, φίλτρο σκόνης, φίλτρο σπιτιών τσαντών, υγρός-στερεός χωρισμός, συλλέκτ |
| product name | Polyester Filter Bag |
|---|---|
| Υλικό | Arcylic, πολυεστέρας, P84, ΜΑΔ, Aramid, PTFE κ.λπ. |
| Thickness | 1.8mm |
| usage | Dust Filter |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Όνομα προϊόντων | Τσάντα φίλτρων πολυεστέρα oil&water απωθητική |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο Industrie | βιομηχανία τροφίμων και ποτών, φαρμακευτική βιομηχανία, μη σιδηρούχα μεταλλουργία, εργοστάσιο χημικώ |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| όνομα προϊόντων | Τσάντα φίλτρων Arcylic |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο Industrie | βιομηχανία τροφίμων και ποτών, βιομηχανία φαρμάκων, μη σιδηρούχος μεταλλουργία, εργοστάσιο χημικής β |
| χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| όνομα προϊόντων | Τσάντα φίλτρων Arcylic |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο Industrie | βιομηχανία τροφίμων και ποτών, βιομηχανία φαρμάκων, μη σιδηρούχος μεταλλουργία, εργοστάσιο χημικής β |
| χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Ονομασία προϊόντος | Τσάντα φίλτρων πολυεστέρα |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο Industrie | Βιομηχανία τροφίμων και ποτών, φαρμακευτική βιομηχανία, μη σιδηρουργική μεταλλουργία, χημικές εγκατα |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Ονομασία προϊόντος | Τσάντα φίλτρων πολυεστέρα |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο Industrie | Βιομηχανία τροφίμων και ποτών, φαρμακευτική βιομηχανία, μη σιδηρουργική μεταλλουργία, χημικές εγκατα |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης, φίλτρο αέρα |
|---|---|
| Τύπος | Βιομηχανικός συλλέκτης σκόνης, μη υφανθε'ν φίλτρο |
| Υλικό της τσάντας | ΜΑΔ, μη υφανθείσα |
| εφαρμογή | Συλλέκτης σκόνης βιομηχανίας, ηλεκτρική παραγωγή, σπίτι τσαντών συλλεκτών σκόνης |
| Μέγεθος | Custiomized |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης, φίλτρο αέρα, συλλέκτης σκόνης βιομηχανίας |
|---|---|
| Τύπος | Φίλτρο τσεπών, κυκλική τσάντα φίλτρων μεγέθους, τσάντα φίλτρων σκόνης πολυεστέρα, συλλέκτης σκόνης υ |
| Υλικό της τσάντας | Μη υφανθείς, πολυεστέρας, ΜΑΔ, φίμπεργκλας, aramid |
| Υλικό | Πολυεστέρας, πολυπροπυλένιο, ΜΑΔ μη υφανθείσα, χάλυβας άνθρακα |
| Μέγεθος | Custiomized, cOem |
| Υλικό | Πολυεστέρας, P84, ΜΑΔ, Aramid, PTFE κ.λπ. |
|---|---|
| Βάρος | 500~550g/m2 |
| Πάχος | 1.8~2.0mm |
| Λήξη επιφάνειας | , Calandered, θερμότητα-σύνολο |
| Μορφή | Αστέρι ή σύμφωνα με το σχέδιό σας |