| Όνομα προϊόντων | Πολυεστέρας, ΜΑΔ, PTFE, Nomex, P84, φίμπεργκλας |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο Industrie | βιομηχανικός συλλέκτης σκόνης, κατεργασία ύδατος |
| Ράψιμο | Διπλό ράψιμο ή καυτό λειωμένο μέταλλο |
| Πιστοποιητικό | ISO9001: 2008 |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Υλικό | Πολυεστέρας, ΜΑΔ, Aramid, PTFE κ.λπ. |
|---|---|
| Βάρος | 500~550g/m2 |
| Πάχος | 1.8~2.0mm |
| Ράβοντας νήμα | Πολυεστέρας, Aramid, PTFE |
| Μέγεθος | Customed |
| Όνομα προϊόντων | Τσάντα φίλτρων συλλεκτών σκόνης |
|---|---|
| Τύπος | Φίλτρο τσεπών, αισθητό βελόνα φίλτρο πολυεστέρα, Nomex, Aramid |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης, φίλτρο αέρα, συλλέκτης σκόνης |
| Όνομα προϊόντων | Πολυεστέρας, πολυπροπυλένιο, Nomex, ΜΑΔ, τσάντα φίλτρων P84 |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο Industrie | χαλυβουργείο, εγκαταστάσεις παραγωγής ενέργειας, τσιμεντοβιομηχανία κ.λπ. |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Ονομασία προϊόντος | Υψηλής θερμοκρασίας τσάντα φίλτρων PTFE |
|---|---|
| Εφαρμόσιμη βιομηχανία | Μη σιδηρουργική, χημικές εγκαταστάσεις και μεταλλευτική βιομηχανία κλπ. |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Βάρος | 750gsm |
| μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Ονομασία προϊόντος | Τσάντα φίλτρων πολυεστέρα |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο Industrie | Βιομηχανία τροφίμων και ποτών, φαρμακευτική βιομηχανία, μη σιδηρουργική μεταλλουργία, χημικές εγκατα |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Όνομα προϊόντων | Σακούλα φίλτρου Nomex (Aramid) |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο Industrie | Τσιμεντοβιομηχανία, εγκαταστάσεις παραγωγής ενέργειας, χαλυβουργείο, εξάγοντας εγκαταστάσεις κ.λπ. |
| Χρήση | Συλλέκτης σκόνης βιομηχανίας |
| Τύπος | Φίλτρο τσεπών, φίλτρο Aramid |
| βάρος | 500GSM~550GSM |
| Εφαρμόσιμο Industrie | Τσιμεντοβιομηχανία, εγκαταστάσεις παραγωγής ενέργειας, χαλυβουργείο |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | ομαλός, μικρός, κατ' ευθείαν |
| Κύρια λειτουργία | σκελετός τσαντών φίλτρων |
| Μορφή | Μορφή συνήθειας |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Ονομασία του προϊόντος | Nomex ((Aramid) σακούλα φίλτρου |
|---|---|
| Εφαρμόσιμη βιομηχανία | Εργοστάσιο τσιμέντου, εργοστάσιο ηλεκτρικής ενέργειας, εργοστάσιο χάλυβα, εργοστάσιο μεταλλείων κλπ. |
| Χρήση | Συλλέκτης σκόνης βιομηχανίας |
| Τύπος | Φίλτρο τσέπης, φίλτρο αραμίδης |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Ονομασία προϊόντος | Φίλτρο σκόνης αεριωθούμενου αερίου,υψηλής θερμοκρασίας Nomex υλικό φίλτρο υφάσματος βελόνα felt σακο |
|---|---|
| Υλικό σακούλας | Αραμίδη, υαλοπλαστική, PTFE, P84, PPS, Nomex, Πολυέστερο |
| Δάχος | 1,8-2,8 χλστ |
| μέγεθος | Προσαρμοσμένη σακούλα φίλτρου σκόνης, 130*6000mm |
| Βάρος | 400-800GSM ((± 5%) |