| Όνομα προϊόντος | Πολυεστέρα Λάδι & Νερό Απωθητικό και Αντι-Στατικό Φίλτρο Τσάντα |
|---|---|
| Χρήση | Συλλέκτης σκόνης βιομηχανίας |
| Τύπος | Φίλτρο τσέπης, φίλτρο πολυεστέρα |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Όνομα προϊόντος | Πολυεστέρας, πολυπροπυλένιο, Nomex, ΜΑΔ, τσάντα φίλτρων P84 |
|---|---|
| Εφαρμοστέος βιομηχανία | χαλυβουργείο, εγκαταστάσεις παραγωγής ενέργειας, τσιμεντοβιομηχανία κ.λπ. |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Εφαρμοστέος βιομηχανία | Τσιμεντοβιομηχανία, εγκαταστάσεις παραγωγής ενέργειας, χαλυβουργείο |
|---|---|
| χαρακτηριστικό | ομαλός, μικρός, κατ' ευθείαν |
| Κύρια Λειτουργία | σκελετός τσαντών φίλτρων |
| Σχήμα | Προσαρμοσμένο σχήμα |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Όνομα προϊόντος | Τσάντα φίλτρων πολυεστέρα |
|---|---|
| Εφαρμοστέος βιομηχανία | βιομηχανία ξυλείας |
| Χρήση | Συλλέκτης σκόνης βιομηχανίας |
| Τύπος | Φίλτρο τσέπης, φίλτρο πολυεστέρα |
| Βάρος | 400GSM ~ 550GSM |
| Όνομα προϊόντος | Τύπος φίλτρου συλλέκτη σκόνης |
|---|---|
| Εφαρμοστέος βιομηχανία | χαλυβουργείο, εγκαταστάσεις παραγωγής ενέργειας, τσιμεντοβιομηχανία κ.λπ. |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| υλικό | All Needle Felt |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| υλικό | Πολυεστέρας, PPS, Αραμίδιο, PTFE κ.λπ. |
|---|---|
| Βάρος | 500~550g/m2 |
| Πάχος | 10,8 έως 2,0 mm |
| Κλωστή ραπτικής | Πολυεστέρας, Αραμίδιο, PTFE |
| Μέγεθος | προσαρμοσμένη |
| Όνομα προϊόντος | Αντιστατικά φίλτρα ανθεκτικά σε υψηλές θερμοκρασίες |
|---|---|
| Εφαρμοστέος βιομηχανία | Βιομηχανία τροφίμων και ποτών, φαρμακευτική βιομηχανία, μη σιδηρουργική μεταλλουργία, χημικές εγκατα |
| Χρήση | Φίλτρο συλλέκτη σκόνης βιομηχανίας |
| Τύπος | Φίλτρο τσέπης, φίλτρο πολυεστέρα |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Όνομα προϊόντος | Αντιστατικά φίλτρα ανθεκτικά σε υψηλές θερμοκρασίες |
|---|---|
| Εφαρμοστέος βιομηχανία | Βιομηχανία τροφίμων και ποτών, φαρμακευτική βιομηχανία, μη σιδηρουργική μεταλλουργία, χημικές εγκατα |
| Χρήση | Φίλτρο συλλέκτη σκόνης βιομηχανίας |
| Τύπος | Φίλτρο τσέπης, φίλτρο πολυεστέρα |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης, Φίλτρο υγρών, Φίλτρο αέρα, Συλλέκτης σκόνης βιομηχανίας |
|---|---|
| Τύπος | Φίλτρο τσέπης, Διχτυωτή τσάντα φίλτρου, σακούλα φίλτρου σκόνης από πολυεστέρα, Συλλέκτης υφασμάτινων |
| Υλικό σακούλας | Μη υφαντό, πολυεστέρας, PPS, Fiberglass, αραμίδιο |
| υλικό | Πολυεστέρα, νάιλον,πολυπροπυλένιο,PPS |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Όνομα προϊόντος | Φίλτρο σκόνης αεριωθούμενου αερίου,υψηλής θερμοκρασίας Nomex υλικό φίλτρο υφάσματος βελόνα felt σακο |
|---|---|
| Υλικό σακούλας | Αραμίδη, υαλοπλαστική, PTFE, P84, PPS, Nomex, Πολυέστερο |
| Πάχος | 1,8-2,8 χλστ |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένη σακούλα φίλτρου σκόνης, 130*6000mm |
| Βάρος | 400-800GSM ((± 5%) |