| Χρήση | Φίλτρο υγρού |
|---|---|
| Τύπος | Τσάντα φίλτρων πλέγματος |
| Υλικό σακούλας | Νάιλον, PP, PE |
| Εφαρμογή | Νερό, καφέ, φίλτρο υγρών |
| Μέγεθος | Custiomized |
| Όνομα προϊόντος | Τσάντα φίλτρου υγρών από νάιλον |
|---|---|
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Τύπος | Φίλτρο τσέπης, σακούλα φίλτρου υγρού νάιλον |
| Βαθμολογία Micron | 10 ματρών ~ 420 ματρών |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Όνομα προϊόντων | Σακούλα φίλτρου PP (πολυπροπυλένιο) |
|---|---|
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Τύπος | Φίλτρο τσέπης, τσάντα φίλτρου υγρού PP |
| Εκτίμηση μικρού | 0,5μm ~ 250μm |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Όνομα Προϊόντος | Υγρή τσάντα φίλτρων PTFE |
|---|---|
| Χρήση | φίλτρο σκόνης |
| Τύπος | Φίλτρο τσεπών, υγρή τσάντα φίλτρων PTFE |
| εκτίμηση μικρού | 0.5μm 2500μm |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένη |
| Όνομα Προϊόντος | Τσάντα φίλτρων PP (πολυπροπυλένιο) |
|---|---|
| Χρήση | φίλτρο σκόνης |
| Τύπος | Φίλτρο τσεπών, υγρή τσάντα φίλτρων |
| εκτίμηση μικρού | 0.5μm ~250μm |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένη |
| Χρήση | Υγρό φίλτρο |
|---|---|
| Τύπος | Τσάντα φίλτρων πλέγματος |
| Υλικό της τσάντας | Νάυλον, PP, PE |
| Εφαρμογή | νερό, καφές, υγρό filteration |
| Μέγεθος | Custiomized |
| Χρήση | Υγρό φίλτρο, φίλτρο σκόνης |
|---|---|
| Τύπος | Τσάντα φίλτρων πλέγματος |
| Υλικό της τσάντας | Νάυλον, PP, PE |
| Υλικό | PP/PE, PP, PE, νάυλον |
| Εφαρμογή | φίλτρο σκόνης, υγρό filteration |
| Χρήση | Υγρό φίλτρο, φίλτρο σκόνης, διήθηση αέρα |
|---|---|
| Τύπος | Τσάντα φίλτρων πλέγματος |
| Υλικό της τσάντας | Νάυλον, PP, PE |
| εφαρμογή | νερό, φίλτρο σκόνης, καφές, υγρό filteration |
| Μέγεθος | Custiomized |
| Υλικό | Πολυεστέρας, P84, ΜΑΔ, Aramid, PTFE κ.λπ. |
|---|---|
| Βάρος | 500~550g/m2 |
| Πάχος | 1.8~2.0mm |
| Λήξη επιφάνειας | , Calandered, θερμότητα-σύνολο |
| Μορφή | Αστέρι ή σύμφωνα με το σχέδιό σας |
| Υλικό | Πολυεστέρας, P84, ΜΑΔ, Aramid, PTFE κ.λπ. |
|---|---|
| Βάρος | 500~550g/m2 |
| Πάχος | 1.8~2.0mm |
| Λήξη επιφάνειας | , Calandered, θερμότητα-σύνολο |
| Μορφή | Αστέρι ή σύμφωνα με το σχέδιό σας |