| Υλικό | Πολυεστέρας, P84, ΜΑΔ, Aramid, PTFE κ.λπ. |
|---|---|
| Βάρος | 500~550g/m2 |
| Πάχος | 1.8~2.0mm |
| Λήξη επιφάνειας | , Calandered, θερμότητα-σύνολο |
| Μορφή | Αστέρι ή σύμφωνα με το σχέδιό σας |
| Υλικό | Πολυεστέρας, P84, ΜΑΔ, Aramid, PTFE κ.λπ. |
|---|---|
| Βάρος | 500~550g/m2 |
| Πάχος | 1.8~2.0mm |
| Λήξη επιφάνειας | , Calandered, θερμότητα-σύνολο |
| Μορφή | Αστέρι ή σύμφωνα με το σχέδιό σας |
| Χρήση | Υγρό φίλτρο |
|---|---|
| Τύπος | Τσάντα φίλτρων πλέγματος |
| Υλικό της τσάντας | Νάυλον, PP, PE |
| Εφαρμογή | νερό, καφές, υγρό filteration |
| Μέγεθος | Custiomized |
| Χρήση | Υγρό φίλτρο |
|---|---|
| Τύπος | Τσάντα φίλτρων πλέγματος |
| Υλικό της τσάντας | Νάυλον, PP, PE |
| Εφαρμογή | νερό, καφές, υγρό filteration |
| Μέγεθος | Custiomized |
| Χρήση | Υγρό φίλτρο |
|---|---|
| Τύπος | Τσάντα φίλτρων πλέγματος |
| Υλικό της τσάντας | Νάυλον, PP, PE |
| Εφαρμογή | νερό, καφές, υγρό filteration |
| Μέγεθος | Custiomized |
| Χρήση | υγρό φίλτρο |
|---|---|
| Τύπος | Τσάντα φίλτρων πλέγματος |
| Υλικό της τσάντας | Νάυλον, PP, PE |
| Μέγεθος | Custiomized |
| Εκτίμηση μικρού | 5 10 25 50 75 100 150 200 300 400 500 μικρό |
| Χρήση | Φίλτρο υγρού |
|---|---|
| Τύπος | Τσάντα φίλτρων πλέγματος |
| Υλικό σακούλας | Νάιλον, PP, PE |
| Εφαρμογή | Νερό, καφέ, φίλτρο υγρών |
| Μέγεθος | Custiomized |
| Όνομα προϊόντος | PPS με φίλτρο τσάντα μεμβράνης PTFE |
|---|---|
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης, ατσάλι, φίλτρο αέρα |
| Τύπος | Φίλτρο τσέπης, παλμικός πίδακας, αντίστροφος αέρας, που χρησιμοποιείται σε εξοπλισμό χαλυβουργίας |
| Υλικό σακούλας | Fiberglass, PE, Μη υφασμένο, PTFE |
| Όνομα προϊόντων | Σακούλα φίλτρου Nomex (Aramid) |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο Industrie | Τσιμεντοβιομηχανία, εγκαταστάσεις παραγωγής ενέργειας, χαλυβουργείο, εξάγοντας εγκαταστάσεις κ.λπ. |
| Χρήση | Συλλέκτης σκόνης βιομηχανίας |
| Τύπος | Φίλτρο τσεπών, φίλτρο Aramid |
| Βάρος | 500GSM~550GSM |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης, φίλτρο αέρα, υγρό φίλτρο, συλλέκτης σκόνης, υγρή διήθηση |
|---|---|
| Τύπος | Φίλτρο τσεπών, τσάντα φίλτρων πλέγματος, τσάντα εγγράφου ηλεκτρικών σκουπών, τσάντα φίλτρων σκόνης, |
| Υλικό της τσάντας | Aramid, μη υφανθε'ν, πολυεστέρας, PTFE, φίμπεργκλας |
| Εφαρμογή | Συλλέκτης σκόνης βιομηχανίας, τσιμεντοβιομηχανία, σπίτι τσαντών συλλεκτών σκόνης, μίγμα ασφάλτου, βι |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Εγκαταστάσεις κατασκευής, ενέργεια & Μεταλλεία, κατασκευή works  |