| Ονομασία του προϊόντος | Τσάντα φίλτρων πολυεστέρα |
|---|---|
| Εφαρμόσιμη βιομηχανία | Βιομηχανία τροφίμων και ποτών, φαρμακευτική βιομηχανία, μη σιδηρουργική μεταλλουργία, χημικές εγκατα |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Υλικό | Βελόνα πολυεστέρα αισθητή |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Ονομασία του προϊόντος | Πολυεστέρας λάδι και υδατοαποστάτευση σακούλα φίλτρα |
|---|---|
| Εφαρμόσιμη βιομηχανία | Βιομηχανία τροφίμων και ποτών, φαρμακευτική βιομηχανία, μη σιδηρουργική μεταλλουργία, χημικές εγκατα |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Τύπος | Φίλτρο τσέπης, φίλτρο πολυεστέρα |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Ονομασία προϊόντος | πολυεστέρα με σακούλα φίλτρου με μεμβράνη PTFE |
|---|---|
| Εφαρμόσιμη βιομηχανία | Βιομηχανία τροφίμων και ποτών, φαρμακευτική βιομηχανία, μη σιδηρουργική μεταλλουργία, χημικές εγκατα |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Τύπος | Φίλτρο τσέπης, φίλτρο πολυεστέρα |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Τύπος | Φίλτρο τσεπών, τσάντα φίλτρων πλέγματος, τσάντα φίλτρων σκόνης |
|---|---|
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης, υγρό φίλτρο, φίλτρο αέρα, χάλυβας, ο Μαύρος άνθρακα |
| Υλικό της τσάντας | Φίμπεργκλας, μη υφανθείς, νάυλον, PE, συνθετική ίνα |
| Υλικό | Φίμπεργκλας, Nomex, PTFE, πολυεστέρας, νάυλον monofilament 100% νήμα |
| Εφαρμογή | Συλλέκτης σκόνης βιομηχανίας, τσιμεντοβιομηχανία, αέρας, τσάντα φίλτρων σκόνης για το εργοστάσιο cem |
| Υλικό | Πολυεστέρας, ΜΑΔ, Aramid, PTFE κ.λπ. |
|---|---|
| Βάρος | 500~550g/m2 |
| Πάχος | 1.8~2.0mm |
| Ράβοντας νήμα | Πολυεστέρας, Aramid, PTFE |
| Μέγεθος | Customed |
| Όνομα Προϊόντος | Αισθητή τσάντα φίλτρων |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο Industrie | Τσιμεντοβιομηχανία, εγκαταστάσεις παραγωγής ενέργειας, χαλυβουργείο κ.λπ. |
| Χρήση | φίλτρο σκόνης |
| Τύπος | Φίλτρο τσεπών, τσάντα φίλτρων ΜΑΔ |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Όνομα προϊόντων | Τσάντα φίλτρων Nomex (Aramid) |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο Industrie | Τσιμεντοβιομηχανία, εγκαταστάσεις παραγωγής ενέργειας, χαλυβουργείο, εξάγοντας εγκαταστάσεις κ.λπ. |
| Χρήση | Συλλέκτης σκόνης βιομηχανίας |
| Τύπος | Φίλτρο τσεπών, φίλτρο Aramid |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Όνομα Προϊόντος | Τσάντα φίλτρων Baghouse |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο Industrie | χρησιμοποιημένος στη βιομηχανία τροφίμων και ποτών, την τσιμεντοβιομηχανία, τις εγκαταστάσεις παραγω |
| Χρήση | φίλτρο σκόνης |
| Τύπος | Φίλτρο τσεπών, όλο αισθητό το βελόνα φίλτρο |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Όνομα Προϊόντος | PP, PE, NMO, υγρή τσάντα φίλτρων PTFE |
|---|---|
| Χρήση | φίλτρο σκόνης |
| Τύπος | Φίλτρο τσεπών, υγρή τσάντα φίλτρων PTFE |
| εκτίμηση μικρού | 0.5μm 2500μm |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένη |
| Υλικό | Πολυεστέρας, ΜΑΔ, Aramid, PTFE κ.λπ. |
|---|---|
| Βάρος | 500~550g/m2 |
| Πάχος | 1.8~2.0mm |
| Λήξη επιφάνειας | , Calandered, θερμότητα-σύνολο |
| Τύπος | Αστέρι ή σύμφωνα με το σχέδιό σας |