| Όνομα προϊόντος | Πολυεστέρας αντιστατική σακούλα φίλτρου |
|---|---|
| Εφαρμοστέος βιομηχανία | Καταστήματα οικοδομικού υλικού, εγκαταστάσεις κατασκευής, καταστήματα εκτύπωσης, εργασίες Costructio |
| Χρήση | Συλλέκτης σκόνης βιομηχανίας |
| Τύπος | Φίλτρο τσέπης, πολυεστερικό αντιστατικό απωθητικό φίλτρο τσόχας βελόνας |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Όνομα προϊόντος | Πολυεστέρας αντιστατική σακούλα φίλτρου |
|---|---|
| Εφαρμοστέος βιομηχανία | Καταστήματα οικοδομικού υλικού, εγκαταστάσεις κατασκευής, καταστήματα εκτύπωσης, εργασίες Costructio |
| Χρήση | Συλλέκτης σκόνης βιομηχανίας |
| Τύπος | Φίλτρο τσέπης, πολυεστερικό αντιστατικό απωθητικό φίλτρο τσόχας βελόνας |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Ινα | Πολυεστέρας |
|---|---|
| Scrim | Πολυεστέρας |
| Μήκος | 50 m/τυλίγμα |
| Πλάτος (mm) | ≤ 2.2 |
| Δάχος (mm) | 2.0 |
| Όνομα προϊόντος | Nomex ((Aramid) σακούλα φίλτρου |
|---|---|
| Εφαρμοστέος βιομηχανία | Εργοστάσιο τσιμέντου, εργοστάσιο ηλεκτρικής ενέργειας, εργοστάσιο χάλυβα, εργοστάσιο μεταλλείων κλπ. |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Πιστοποιητικό | ISO9001:2008 |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Όνομα προϊόντος | Κάλτσες φίλτρου Nomex(Aramid). |
|---|---|
| Εφαρμοστέος βιομηχανία | Εργοστάσιο τσιμέντου, εργοστάσιο ηλεκτρικής ενέργειας, εργοστάσιο χάλυβα, εργοστάσιο μεταλλείων κλπ. |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| Πιστοποιητικό | ISO9001:2008 |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| Όνομα προϊόντος | Τύπος φίλτρου συλλέκτη σκόνης |
|---|---|
| Εφαρμοστέος βιομηχανία | χαλυβουργείο, εγκαταστάσεις παραγωγής ενέργειας, τσιμεντοβιομηχανία κ.λπ. |
| Χρήση | Φίλτρο σκόνης |
| υλικό | All Needle Felt |
| Βάρος | 450GSM~550GSM |
| υλικό | Πολυεστέρας, PPS, Αραμίδιο, PTFE κ.λπ. |
|---|---|
| Βάρος | 500~550g/m2 |
| Πάχος | 10,8 έως 2,0 mm |
| Φινίρισμα Επιφανειών | Τραγουδισμένο, καλαντερωμένο, ζεστό. |
| Σχήμα | αστέρι ή σύμφωνα με το σχέδιό σας |